reklama
Země: Česko Česko

Celoroční pojištění na rok 2019 kolo/ hory

Procházím internet a hledám pojištění léčebných výloh na rok 2019. Jedná se mi občasné výlety do Rakouska nebo na Slovensko.
Spousta lidí doporučuje Alpenverein, ale zaráží mne tam limit 10000€ na nemocnici. To je trochu málo, při dnešních cenách,

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.12.2018
Autor: NejedeMiTo
  • Re: Celoroční pojištění na rok 2019 kolo/ hory

Zrovna nedávno jsem z jiných důvodů prolejzal stránky zdravotních pojišťoven a mimochodem jsem tam narazil přímo u té "své" na tohle připojištění (vlastní 12 Kč/den, cizí 20, 365 dnů za tisícovku). Ještě to budu muset zevrubnějc přošťourat, ale nevypadá to zle. A umí to i on-line pojistit s platbou kartou.

https://ergo.cz/p/cestovnipojisteni/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.12.2018
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
14.06.2019, 5 dní
4 480 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
18.06.2019, 6 dní
6 920 Kč

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
31.07.2019, 5 dní
4 480 Kč
Seznamka

Hledám: Parťáka

dnes
Zdravím vášnivé Bikery a touto cestou hledám parťáka nebo parťačku na nedělní pohodovou vyjížďku.Snad se někdo s…

Hledám: Na výlety na elektrokolech 50 - 60+

Hledám: Na výlety na elektrokolech 50 - 60+
včera
Hledáme pohodové lidičky na nejrůznější putování na elektrokolech. Jezdíme ne jen po ČR. Jsme důchodci, tedy máme…

Hledám: Kámoše na kolo...hlavně na těžko...

Hledám: Kámoše na kolo...hlavně na těžko...
13.02.2019
Hledám kámoše na kolo,kterého baví jezdit na těžko mimo silnici a spát pod širákem a má tolerantní manželku jako…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

204 cyklistů (17 přihlášených)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018