reklama
Země: Česko Česko

Celoroční pojištění na rok 2019 kolo/ hory

Procházím internet a hledám pojištění léčebných výloh na rok 2019. Jedná se mi občasné výlety do Rakouska nebo na Slovensko.
Spousta lidí doporučuje Alpenverein, ale zaráží mne tam limit 10000€ na nemocnici. To je trochu málo, při dnešních cenách,

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.12.2018
Autor: NejedeMiTo
  • Re: Celoroční pojištění na rok 2019 kolo/ hory

Zrovna nedávno jsem z jiných důvodů prolejzal stránky zdravotních pojišťoven a mimochodem jsem tam narazil přímo u té "své" na tohle připojištění (vlastní 12 Kč/den, cizí 20, 365 dnů za tisícovku). Ještě to budu muset zevrubnějc přošťourat, ale nevypadá to zle. A umí to i on-line pojistit s platbou kartou.

https://ergo.cz/p/cestovnipojisteni/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.12.2018
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rozhlednovým rájem 2019

Jiří Štekl
61 renovovaných, nových a ještě novějších rozhleden České republiky
Vzhůru na rozhledny – na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou V další naší rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny…
249 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Weinviertel na kole

(CK Mamut tour)
22.05.2021, 4 dny
6 200 Kč
cyklistický Autobusem

Orlické hory na kole

(CK Mamut tour)
11.08.2021, 5 dní
7 200 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťák na výlet

včera
Ahoj cyklisti, hledám parťáka - důchodce, který by měl chuť se mnou vyrazit na vícedenní pohodový cyklovýlet na…

Hledám: Kolo - otužování- turistika

včera
Pokud Tě trápí nabraná kila ze snížené aktivity v době Corony přidej se ke mě! Hledám starší cyklistu-ẗy z Prahy…

Hledám: Na kolo,na lyže.

12.04.2021
Najdu ženu nejen na kolo, lyže, hory? Já 59/170/70.

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

214 cyklistů (17 přihlášených)

Kavkazská odysea aneb Gruzie, Arménie a Náhorní Karabach s dětmi - část 1.

léto 2019Markéta, Luděk, Víťa a Šárka Zigáčkovi Pocity, které se mi honily hlavou, když se po dvoudenní…
Peggy | včera

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021