reklama

Kam na kole?

Ahoj, potřebuji radu. Minulý rok jsem jel, poprvé delší výlet na kole, z Rakouska do Chorvatska. Cesta skvělá, občasné tlačení :D. Na konci měsíce chci jet znova, jen nevím kam. Portugalsko podél pobřeží asi nevyjde. Mám na to 30-31dní počítam s cca 1200km a potřeboval bych se dostat, do místa odkud bych mohl pohodlně zpět i s kolem, vlakem, autobusem, letadlem. Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.07.2018
Autor: MataFata
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

V Albánii nejsou lvi

Jan Vlasák
První český cykloprůvodce po Albánii
S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů Autora této novinky není třeba příliš představovat. Honza Vlasák je šoumen. Na besedách a…
279 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Údolím Wachau z Kremsu do Melku na kole

(CK Victoria)
21.04.2019, 1 den
890 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorsko na kole

(CK Mamut tour)
01.05.2019, 4 dny
7 750 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklistku - kámošku

dnes
Ahoj najde se tu žena co má hlavně čas a chut jezdit na kole. trasy kolem 60.až 90.km povětšinou po cestách. Vše…

Hledám: Parťačku na kolo

Hledám: Parťačku na kolo
dnes
Hledám parťačku na kolo, badminton a další tvoje aktivity. No a když si padneme do oka tak možná i parťačku pro…

Hledám: kamarádku na silniční kolo

Hledám: kamarádku na silniční kolo
včera
Rád bych zde našel kamarádku na silniční kolo (může být i horské, ale silniční mám raději), trasy optimálně z…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (20 přihlášených)

Karpatský oblouk na kole s dětmi - část 4.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) Část…
Peggy | 15.04.2019

Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017) - část 3.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) …
Peggy | 07.04.2019

Jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (Léto 2017) - část 2.

Průzkum cyklostezek východní Evropy 2 aneb jak jsme přejeli Karpatský oblouk na kole s dětmi (léto 2017) …
Peggy | 29.03.2019