reklama

Kam na kole?

Ahoj, potřebuji radu. Minulý rok jsem jel, poprvé delší výlet na kole, z Rakouska do Chorvatska. Cesta skvělá, občasné tlačení :D. Na konci měsíce chci jet znova, jen nevím kam. Portugalsko podél pobřeží asi nevyjde. Mám na to 30-31dní počítam s cca 1200km a potřeboval bych se dostat, do místa odkud bych mohl pohodlně zpět i s kolem, vlakem, autobusem, letadlem. Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.07.2018
Autor: MataFata
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

V Albánii nejsou lvi

Jan Vlasák
První český cykloprůvodce po Albánii
S cyklotrempem zemí bunkrů a kalašnikovů Autora této novinky není třeba příliš představovat. Honza Vlasák je šoumen. Na besedách a…
279 Kč

Rozhlednovým rájem 2019

Jiří Štekl
61 renovovaných, nových a ještě novějších rozhleden České republiky
Vzhůru na rozhledny – na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou V další naší rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny…
249 Kč
Tip na letošní dovolenou

Göstling – Hochkar

Göstling-Hochkar (Hochkar Sport GmbH)
15.02.2020, 1 den
1 870 Kč
zimní Autobusem

Göstling – Hochkar

Göstling-Hochkar (Hochkar Sport GmbH)
22.02.2020, 1 den
1 870 Kč
zimní Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na sport

Hledám: partnerku na sport
17.01.2020
Rád bych zde našel kamarádku - partnerku na sport, teď v zimě především běžky, zbytek roku běhání a kolo (silniční…

Hledám: ženu pro život, cyklistku

16.01.2020
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…

Hledám: Cyklistku Vysočina.

14.01.2020
Fajn cyklistku 35-45 na prodloužený víkend do Maďarska, začátek května, start Gira. A vůbec partacku nejen na kolo…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

188 cyklistů (6 přihlášených)

Západní Evropou s dětmi aneb od Severního moře ke Středozemnímu - část 1.

část první, Německo a Holandsko "A kolik tam bude McDonaldů?" zeptaly se děti, když jsme je seznámili s…
Peggy | 16.01.2020

Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

Loni jsme jeli ve dvojku Orlické hory, tak jsem si říkal, že bychom se mohli posunout kousek na západ.…
ondrapisklak | 18.12.2019

Putování na posvátnou horu

Den 1. Čtvrtek, 18. července 2019 ráno nakládám na kolo brašny narvané k prasknutí a k tomu i malý stan.…
JohnyB | 14.12.2019