reklama
Země: Česko Česko

KORZIKA

AHOJTE:)
Potrebujem poradiť ohladom Korziky. V lete chceme ist štýlom požičať si bike hore v Bastii a ísť smerom na juh popri východnom pobreží,poprespávať v kempoch a v Porto Vechciu pripadne v Bonifaciu vratit bycikle a odtial ísť už "len tak" zase po západnom pobreží. čítala som že sa dá aj celkom fajn stopovať, ísť vláčikom, peši...Mám zatial len takúto široku predstavu, uvidíme:) Rada by som videla aj kúsok vnútrozemia, no proste nejako to skombinovať. Ak by ste pre mna mali niekto nejakú fajn radu, skúsenosť, budem vďačna !Zatiaľ ďakujem a pekný deň :) Vierka

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.06.2018
Autor: vierek
  • Re: KORZIKA

Hezká myšlenka a hezká trasa, ale bacha Korsičani jsou zřejmě největší magoři za volantem v Evropě. Na skalách na pobřeží je vidět nejeden vrak. Trajekt se vyplatí zaplatit si měsíc předem, třeba v Čedoku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: OVG
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: KORZIKA

Na Korsice jsem byla 16 dní na kole v roce 2001 - s CK Adventura, ale měli jsme celý zájezd rezervovaný pro naši partu.
    Tady je vše z našeho zájezdu
    http://www.bbcc.cz/hist/2001/0630Korsika...
    Třeba tam najdeš něco zajímavého.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Holku

Hledám: Holku
včera
Ahoj, hledám MTB cyklistku, v zimě sjezdařku, běžkařku, turistku, cestovatelku, obdivovatelku hor a přírody a…

Hledám: cyklistku

včera
Ahoj, rád bych našel spřízněnou duši- dívku, ženu na cyklovýlety po krásách údolí vrchovin i rozhleden, případně…

Hledám: Cyklista

Hledám: Cyklista
21.10.2018
Ahoj, hledám sportovně založeného kluka na kolo (horské, silnice), lyže. Je mi 44 let a hledám parťáka na sport o…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

133 cyklistů (6 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018