reklama
Země: Česko Česko

KORZIKA

AHOJTE:)
Potrebujem poradiť ohladom Korziky. V lete chceme ist štýlom požičať si bike hore v Bastii a ísť smerom na juh popri východnom pobreží,poprespávať v kempoch a v Porto Vechciu pripadne v Bonifaciu vratit bycikle a odtial ísť už "len tak" zase po západnom pobreží. čítala som že sa dá aj celkom fajn stopovať, ísť vláčikom, peši...Mám zatial len takúto široku predstavu, uvidíme:) Rada by som videla aj kúsok vnútrozemia, no proste nejako to skombinovať. Ak by ste pre mna mali niekto nejakú fajn radu, skúsenosť, budem vďačna !Zatiaľ ďakujem a pekný deň :) Vierka

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.06.2018
Autor: vierek
  • Re: KORZIKA

Hezká myšlenka a hezká trasa, ale bacha Korsičani jsou zřejmě největší magoři za volantem v Evropě. Na skalách na pobřeží je vidět nejeden vrak. Trajekt se vyplatí zaplatit si měsíc předem, třeba v Čedoku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: OVG
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: KORZIKA

Na Korsice jsem byla 16 dní na kole v roce 2001 - s CK Adventura, ale měli jsme celý zájezd rezervovaný pro naši partu.
    Tady je vše z našeho zájezdu
    http://www.bbcc.cz/hist/2001/0630Korsika...
    Třeba tam najdeš něco zajímavého.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rozhlednovým rájem 2019

Jiří Štekl
61 renovovaných, nových a ještě novějších rozhleden České republiky
Vzhůru na rozhledny – na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou V další naší rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny…
199 Kč

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
239 Kč
Tip na letošní dovolenou

Orlické hory na kole

(CK Mamut tour)
11.08.2021, 5 dní
7 200 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: parťačka na kolo

04.08.2021
Ozve se parťačka pro občasné vyjížďky na kole .Je mi 60 let.Vlastním e kolo ,ale jezdím na pohodu ,nezávodím…

Hledám: Cyklistu na společné vyjížďky

04.08.2021
Milého a aktivního muže nad 55let a 173cm co má rád jízdu na kole,nebo lyže... Vysočina a okolí

Hledám: Ženu cyklistku

04.08.2021
Hledam ženu+45let ke společnym vyjížďkám do Jizerek a nejbližšího okolí.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

198 cyklistů (4 přihlášení)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021