reklama
Země: Rakousko Rakousko

Rakousko v září

Ahoj, hledám parťáka koncem září do Rakouska. Mám v plánu buď opačně tuto cestu: https://vladimirhavranek.blog.idnes.cz/blog... , nebo z Pasova přes Salzkammergut. Na lehko, spaní ZF, pensiony. 5- 6 nocí, ne takové štreky jako při původní. Vláďa

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.05.2018
Autor: alapli
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Göstling – Hochkar

Göstling-Hochkar (Hochkar Sport GmbH)
15.02.2020, 1 den
1 870 Kč
zimní Autobusem

Göstling – Hochkar

Göstling-Hochkar (Hochkar Sport GmbH)
22.02.2020, 1 den
1 870 Kč
zimní Autobusem
Seznamka

Hledám: Chlum u Třeboně 17.9.-22.9.2020

dnes
Skupina aktivních seniorů (63 - ... let) z Prahy 8 hledá pro podzimní cyklo-turistický pobyt 4 - 6 osob, kteří by…

Hledám: výlety na kole

Hledám: výlety na kole
dnes
Zdravím všechny kolaře, Hledám fajn lidi na výlety na kole, mám Jižní Čechy už vcelku projete. Nevylučuji ani i…

Hledám: ženu pro život, cyklistku

16.01.2020
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

308 cyklistů (23 přihlášených)

Dva dny za městem - Góry Bystrzyckie

Postupně jsem se pro své krátkodobější cyklovýpravy vybavil beznosičovými bikepackingovými brašnami, které se…
Santi | dnes

Západní Evropou s dětmi aneb od Severního moře ke Středozemnímu - část 1.

část první, Německo a Holandsko "A kolik tam bude McDonaldů?" zeptaly se děti, když jsme je seznámili s…
Peggy | 16.01.2020

Cesta okolo Krkonoš za Krakonošem 2019

Loni jsme jeli ve dvojku Orlické hory, tak jsem si říkal, že bychom se mohli posunout kousek na západ.…
ondrapisklak | 18.12.2019