reklama
Země: Francie Francie

Canal du Midi

Zdravím cyklocestovatele. Pokud by měl někdo v plánu ve Francii projet podél kanálu du Midi, tak v úseku mezi Béziers a Marseillette před Carcassone probíhá kácení vzrostlých a vysazování nových platanů. Některé úseky jsou špatně sjízdné, některé úplně uzavřené.Mezi Marsellette a La Réole před Bordeaux je zatím stezka původní.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.04.2018
Autor: zdenekS
  • Re: Canal du Midi

Podél Canal du Midi se nedá jezdit pár let, a vlastně úplně nikdy nedalo.

Prostě není tam žádná souvislá cyklostezka, někde jo, jinde ne, doporučuji si v google maps zapnout režim "na kole" a nastudovat doma cestu. Občas se někde něco děje, a cyklistu to odkloní, ale ne na stovky km.

Aktuální informace asi najdeš tady:
    http://www.canal-et-voie-verte.com

Za mě, pokud někdo chce jet Francii na kole, doporučuji ViaRhône, Canal du Midi je spíš pro lodě, a když už si to chce někdo projet na kole, pak raději od Atlantiku směrem k Středozemnímu, vítr je prevít, a jako na potvoru, tam furt (až na výjimky) fouká od západu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2018
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Canal du Midi

Ale to se prece deje kazdy rok pred sezonou, a ne jen Canal du midi, taky canal Brest Nantes a vsechny cyklostezky vytvorene ze starych vlakovych trati, nebo pesi dalkove trasy. Budme radi ze se o to staraji a udrzuji to.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2018
    Autor: Manzak
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
249 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
279 Kč
Seznamka

Hledám: přítelkyni z CL

Hledám: přítelkyni z CL
17.10.2021
Hledám holku z CL a nejbližšího okolí na společné cyklotoulky, cestování vlakem i pěšky. Jezdím Krušné hory …

Hledám: cyklistku - silničářku a/nebo gravelistku

09.10.2021
Ahoj, pokud jezdíš sama a chceš někdy doprovod, napiš. Hledám jen kámošku na švih, někdy o víkendu i delší. 50…

Hledám: Muže

Hledám: Muže
02.10.2021
Žďársko, Havlíčkobrodsko, Jihlavsko... Žena 171cm se ráda seznámí s nezadaným mužem cyklistou, lyžařem, turistou.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (27 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021