reklama

Bafang Max Drive omezení rychlosti

Zdravím všechny elektrofandy, nevíte někdo, jak odblokovat omezovač rychlosti 25 km/h na pohonu Max drive?
Nabízené krabičky k ošulení řídící jednotky jsou zbytečné, jde to údajně i jinak :-)
Díky :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.08.2017
Autor: crossmann
  • Re: Bafang Max Drive omezení rychlosti

Když budeš pořádně šlapat, tak to ošulíš snadno a kdykoliv.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Nechal jsem to pustit na plno v servisem ekologické,stalo to 600 CZK,dělal to přes PS

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tady máš návod na odblokování omezení rychlosti na bafang maxdrive pro displej 850C a jde to udělat uplně zadarmo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: smartsam
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ono to jde i na jiných displejích jen musí člověk na netu hledat a né hned platit těm chytrákum co si na nás chtějí namastit kapsy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tady další návod na odblokování.

http://www.shinga.nl/wp-content/uploads/2016/07...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zadáním kódu 0512 jsem se dostal do servisního módu a omezení rychlosti jsem zrušil. Zásah přes PC vyžaduje kabel, ovladače a SW a navíc, neodborným zásahem se dá hodně pokazit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2017
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kdyby někdo měl další návody pro bafang tak šup sem snima at už nikdo zbytečně neplatí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak, tak, přesně. Tady si musíme pomáhat a nekrmit nenažrané chřtány.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak, bohužel, ani jeden z návodů se netýká mého displeje. Je to orig, co Bafang k max drive dodává, monochromatický (ne barevný), s ovládáním pomocí tlačítek mimo displej.Takže k odbloku jsem se nedostal. :-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

nevíš číselné označení displeje nebo dej fotku uvidíme třeba někdo poradí

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2017

Nechci kvůli tomu zakládat nové téma tak se zkusím zeptat přímo majitele. Tady jsem našel tabulku ve které se uvádí že Bafang maxdrive při asistenci nastavenou na 5 stupeň připomáhá pouze 100% výkonu což se mi zdá strašně málo když si vezmu že bosch umí až 250% připomoc. Je ta tabulka pravdivá co myslíš? https://teslabike.sk/stredovy-motor-8fun...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.04.2018
    Autor: DejvCZ

Ovšem 100% výkonu rovná se 350W což je špičková hodnota.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak z toho jsem poněkud zmatený. Dává mi smysl ta udávaná přípomoc u Boshe kdy když šlapu 50W a přípomoc je nastavená na 250% tak mi připomáhá 125W. No a jak to je teda u toho Bafangu? Když budu šlapat třeba jen 30W tak na 5 asistenci mi to bude posílat plných 350W? Od čeho tam potom jsou ty halové senzory které rozpoznávají sílu přítlaku na pedály.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: DejvCZ

Přípomoc se dávkuje v procentech výkonu. Maximální výkon 250Watového bosche je 350-450W.
          Přípomoc se dávkuje v procentech tohoto výkonu.
          Např stupeň 1=32% se dávkuje do 32% ze špičkového výkonu. A podobně další stupně, vždy je to do udané hodnoty.
          Je pak logické že když ty šlapeš na poslední stupeň výkonem 250W tak motor je schopen dodat nominál 250W jelikož jsi ho ty sám odlehčil.
          Hlavně neřeš Waty, měření je nepřesné a ty nevíš nikdy kolik šlapeš Wat a ani kolik ti jich motor dodá:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bobe, Bosch Performance cx dává podle těhle blábolů

https://www.akumo.cz/stredovy-motor-bosch-vse...

630W ve špičce. Pomáhá údajně podle režimu od 50 do 300 % (to by tak těm 600W odpovídalo). Zdá se, že to už mají solidně vychytaný.

Asi největší nevýhodou Bosche je, že ti to neprodají samostatně ale jen s kolem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 17.04.2018
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jel jsem na tom speciálně do prudkého kopce, abych vyzkoušel, jestli to opravdu pomáhá (středový Max Drive oproti zadnímu 8FUN) a můj pocit je, že to rozhodně dává víc než 100% navíc. Musel jsem šlapat, musel jsem mít lehčí převod, ale asistence byla silná.

http://www.elektromobilne.cz/elektrokola...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.04.2018
      Autor: cavendish

Jen na trekové ježdění s Maxem bych rozhodně doporučil tác se 44 zuby. Originálně dodávaný 38 je na cesty při vypnutém omezovači pomalý. V terénu a na síle však, logicky, něco ztratí na tahu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2018
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partnera nejen na kolo, 55+

dnes
Štíhlá, sportovní holka, i když už taky přes 50, hledá fajn chlapa kolem 55 let nejen pro společné výlety na kole,…

Hledám: Partnerku na kolo

Hledám: Partnerku na kolo
20.07.2018
Rád bych potkal nezadanou partnerku na kolo a pěší cestování do přírody věkem nejlépe do 40 let.

Hledám: Na kole od pramene Vltavy až po soutok s Labem

Hledám: Na kole od pramene Vltavy až po soutok s Labem
19.07.2018
Ahoj, hledají se fajn lidičky, kteří by rádi se mnou projeli na kole cyklotrasu dle uvedeného hezkého článečku.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (21 přihlášených)

Jak začínal syn jezdit na kole

Koupě dětského kola pro syna a seriál závodů Na kole jezdím už hodně dlouho a k tomuto koníčku jsem dotáhnul…
Kolo-pro | 10.07.2018

Cyklovýlet do srdce Brd, červen 2018

Dlouho jsem se už tak nepobavil a ještě ve spojení s výletem na kole :-D Vyrazili jsme v sobotu 2. června…
Ladama | 26.06.2018

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018