reklama
Země: Rakousko Rakousko

Rakousko na kole - Salzburg a okolní jezera

Zdravím!

Plánuji na září (druhá polovina) cca 4-denní výlet do Rakouska na kole (hodně na lehko).

Předběžný plán:
1. den - cesta od Lipna k Attersee (cca 130 km)
2. a 3. den - projížďka okolí - jezera Attersee - Traunsee - Wolfgangsee - Mondsee + případně menší turistika
4. den - cesta z ubytování (Attersee a okolí) do Salzburgu (cca 50 km) -
prohlídka města a poté odjezd vlakem zpět do Českých Budějovic (cesta cca 3,5 hod).

Výlet plánuji pojmout rekreačně, takže pohodové tempo bez bláznivého převýšení.
Za ty 4 dny přibližně 300 km. Úpravám trasy či dalším nápadům se nebráním.

Po finanční stránce: ubytování za rozumnou cenu, čím dříve bychom se domluvili tím lépe by to pro nás vyšlo.
Celkovou sumu odhaduji na cca 5 tis.

Přidat se může kdokoli z ČR, výjezd by byl s největší pravděpodobností od Lipna (kvůli ideální vzdálenosti k cílovému místu).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.08.2017
Autor: Michaela00
  • Re: Rakousko na kole - Salzburg a okolní jezera

Plánujeme na druhý týden v září 4denní výlet do oblasti Bad Ischl a okolí. Jsme hasiči z Prahy a jedeme autem. Každý den výlet na kole. Dalo by se uvažovat o kombinaci, nebo propojení našich plánů?
    Pepa

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2017
    Autor: pan.jo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Solná komora na kole

(CK Rubikon)
24.05.2018, 4 dny
6 600 Kč
cyklistický Autobusem

Dunajská cyklostezka – penzion

(Österreich Werbung, CK Kudrna)
30.05.2018, 5 dní
8 200 Kč
In-line skating Autobusem

Mezi jezery Solné komory na kole

(CK Nomád)
31.05.2018, 4 dny
5 690 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Brdy 1-3. června

Hledám: Brdy 1-3. června
dnes
Ahoj, hledáme ženy cyklistky na víkendový přejezd Brd. Stručný plán akce: v pátek k večeru nebo sobotu ráno cesta…

Hledám: Fajnová bajkerka by se tu našla?

Hledám: Fajnová bajkerka by se tu našla?
dnes
Hledám fajnovou bikerku se smyslem pro hůmor a veselou povahou, na občasné projížďky na kole. Ať už v okolí Prahy…

Hledám: Hledá se perťák

Hledám: Hledá se perťák
dnes
Zdravím, hledám parťáka na delší i kratší trasy na kole, také kopečky jsou v plánu, občasné závody když budou v…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (22 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018