reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Alpe-Adria: zpáteční cesta z Grada do Salzburgu

Má někdo zkušenost, jak se nejlépe vrátit z italského Grada zpět do Salzburgu s kolama?
- vlakem nebo busem
- stačí jízdenky koupit až tam?
- pokud předem, jak a kde?
- přibližné cenové relace
- event. prosím o další rady
Jedeme v červenci a už jsem toho prošel moc, italské i rakouské dráhy atd., přesto stále tápu. Díky za rady !!!!!!!!!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.03.2017
Autor: peso1
  • Re: Alpe-Adria: zpáteční cesta z Grada do Salzburgu

My to jeli zpět ekonomicky takto (předpokládám, že jste skupina):
    1) Z Grady na kole cca 20km do města Monfalcone.
    2) V Monfalcone normálním vlakem do Tarvisio (jeden přestup v Udine).
    3) Na kole z Tarvisio do rakouského Villachu (pěkně z kopce).
    4) V Rakousku koupíte skupinový lístek pro regionální vlaky Einfach-Raus-Radticket, viz:

http://www.oebb.at/en/angebote-ermaessigungen...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: timer
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: peso1
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj, hledám řešení jak se letos dostat zpět z Grado do Salzburku , jedu s rodinou 2 dospělí a 2 děti ( chceme v Salzburku nechat auto a jet na kole po Alpe-Adria ) a narazil jsem na tvůj odkaz . Proto jsem chtěl poprosit, zda-li můžeš napsat nějaké bližší info jak jste to měli časově vymyšlené - v kolik hod jste cca vyjížděli z Grado - ev. vlakem z Monfalcone a kdy jste cca dorazili do Salzburku?
      A kolik to cca vyšlo na jednoho ( kolo + jízdenka)

předem děkuji za pomoc a trochu upřesnění, nebo radu - pokud by jsi jel s rodinou s kolem na těžko - jak by jsi časově zvolil cestu zpět..

děkuji Mipi

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2020
      Autor: mipi
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Podobným způsobem jsem už jel několikrát. Je to na 2 dny, nejdřív po Itálii a na kole před Villach, kde je na břehu řeky Gail spousta pěkných míst na spaní. Z Villachu se dostaneš na Einfach Raus Ticket v pohodě až na české hranice. Přestupuje se většinou ve Freisach, Sankt Michael a Selzthal, Linz.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Karel-ch

Co jsem si všiml, tak z Grada jezdí do Udine taky cyklobus. Zhruba každou hodinu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
239 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
249 Kč
Seznamka

Hledám: Sympatického cyklistu

včera
Ahoj, hledám nezadaného a pohodového cyklistu na 50 let, pro cyklovýlety a fajn dny na kole, který má rád přírodu,…

Hledám: cyklistku / cykloparťačku - Středočeský kraj

22.09.2021
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné cyklo-projížďky, nejraději po cyklostezkách a silnicích…

Hledám: Na kole z Prahy

19.09.2021
Ahoj, hledám tu cyklistku na vyjížďky z Prahy do okolí a třeba i dál, na pohodu, nejlépe víkendy či po práci
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

155 cyklistů (4 přihlášení)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021