reklama
Země: Německo Německo, Nizozemsko Nizozemsko

Na kole z Rotterdamu do Prahy

Ahoj.
Počtěte si hezké povídání o cestě podél Rýna na webu E15.CZ http://zen.e15.cz/na-ceste/na-kole-z-rotterdamu...

Jel sem podobnou trasu (Den Haag > Praha) a je to pěkný výlet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.01.2017
  • Re: Na kole z Rotterdamu do Prahy

...pěkný výlet i počtení, jen jedna nesmělá poznámka- neslouží tu k představení cest jiné rubriky(blog,články, cestopisy ap)?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Také jsem si to před chvílí přečetla, pokoukala do mapy ... dnes jsem zrovna zatoužila po projetí se podél nějakého toku s pěknou alpskou barvou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak rieku Rín možem len doporučiť ... ja som v 2013 išiel na lehokole Amsterdam - Rotterdam - Heidelberg - Regensburg - Bratislava cca 2000 km a bol to super trip ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: marekSk
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkná přímá cesta!
        Vím, s Rýnem by to bylo i moře. Od Dunaje bych to měla daleko zpátky na sever. Nevím, nevím, která řeka to bude letos. Ale 1. bude asi Jizera :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To jsou vlastně Páleníčkovi, známí cestovatelé. Občas mívali besedu na Cyklofestu a píšou do Cykloturistiky a L+Z.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2017
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Vinicemi podél Mosely

(CK Cyklotur)
14.08.2018, 7 dní
7 520 Kč
cyklistický Autobusem

Okolo Bodamského jezera – kemp

(CK Kudrna)
14.08.2018, 6 dní
6 900 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezkou Odra-Nisa až k Baltu

(CK Hoška Tour)
14.08.2018, 7 dní
8 950 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklistku,kamarádku

Hledám: cyklistku,kamarádku
dnes
hledám cyklistku pro společné výlety na horském kole.možné i pěší výlety.

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu
dnes
Cyklistka 55/173 SŠ hledá prima parťáka přiměřeného věku na společné cyklovyjíždky. Jsem z Prahy 14 - Kyjí. Když…

Hledám: Fajn cyklistiku pro společné vyjížďky, sportování

Hledám: Fajn cyklistiku pro společné vyjížďky, sportování
11.08.2018
Chtěl bych poznat fajn holku pro společné sportování a časem třeba i život. Mám rád kolo, chtěl bych ale zase…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (24 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018