reklama
Země: Česko Česko

Roudnice

Ahoj,
plánujeme s kolegou výlet na kole po Labské stezce s cílem v Roudnici.Můžete mi doporučit nějaké ubytování v rozumné cenové relaci(300-400 za noc)
Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.09.2016
Autor: Kendy
  • Re: Roudnice

Kousek od Roudnice jsou Lounky s tábořištěm, v němž jsme stanovali zdarma.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Přímo v Roudnici je turistická ubytovna a lze ji nalézt na stránkách "Klub cyklistů roudnických"

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2016
    Autor: starouš
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když je tu zmíněna turistická ubytovna. My docela s oblibou používáme Hostel u sv. Štěpána v nedalekých Litoměřicích. Kola se tam dávají do garáže, od které mají klíč na recepci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

legrační na tom je, že v týhle ceně spíš seženeš bydlení v Praze

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
389 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Weinviertel na kole

(CK Mamut tour)
22.05.2021, 4 dny
6 200 Kč
cyklistický Autobusem

Orlické hory na kole

(CK Mamut tour)
11.08.2021, 5 dní
7 200 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?
dnes
Ahoj, hledám někoho poblíž, na silniční švihy tak do 60km (průměrka kolem 25-27km/h) a nebo na "celodenní" výlety…

Hledám: spolujízda

08.04.2021
Důchodce rád najde společnici či společníka na vyjížďky v regionu karlovarska, zejména kolem Ohře a okolí. Možno…

Hledám: Parťák na kolo

Hledám: Parťák na kolo
05.04.2021
Ráda jezdím na kole. Uvítám parťáka, který by se ke mně chtěl připojit, ideálně z okolí Kladna. novakova.ja@atlas…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (16 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021