reklama
Země: Česko Česko

Roudnice

Ahoj,
plánujeme s kolegou výlet na kole po Labské stezce s cílem v Roudnici.Můžete mi doporučit nějaké ubytování v rozumné cenové relaci(300-400 za noc)
Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.09.2016
Autor: Kendy
  • Re: Roudnice

Kousek od Roudnice jsou Lounky s tábořištěm, v němž jsme stanovali zdarma.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Přímo v Roudnici je turistická ubytovna a lze ji nalézt na stránkách "Klub cyklistů roudnických"

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2016
    Autor: starouš
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když je tu zmíněna turistická ubytovna. My docela s oblibou používáme Hostel u sv. Štěpána v nedalekých Litoměřicích. Kola se tam dávají do garáže, od které mají klíč na recepci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

legrační na tom je, že v týhle ceně spíš seženeš bydlení v Praze

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Seznamka

Hledám: brno

11.11.2018
kdo se nudí a chtěl by podniknout nějakou projížďku po okolí nechť se ozve :) já 30 / sváteční cyklista :)

Hledám: Partačku na kolo a lyže

Hledám: Partačku na kolo a lyže
09.11.2018
Hledám partacku na kolo,lyže a pro život. Jsem Liberečák 62let.

Hledám: cyklistu/cyklistku a řidiče

Hledám: cyklistu/cyklistku a řidiče
09.11.2018
Ahoj, hledám vážného zkušeného zájemce/zájemkyni na cykloexpedici ČR - Turecko. Rovněž hledám řidiče auta s…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

219 cyklistů (21 přihlášených)

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 2 – Plošin, Boudovka

Je nádherné první zářijové odpoledne a já měl velké plány, jak ho co nejpříjemněji strávit. Tedy do chvíle,…
JohnyB | 02.11.2018

Cyklotoulky Olomouc - Slezská Harta

Další kraj pro naše cyklotoulky jsme vybrali Olomoucko. Respektive Mariánské údolí, Moravský Beroun a…
ondrapisklak | 31.10.2018

Elberadweg 2018 - Labská cyklotrasa s větrem v zádech

Elberadweg (Elbe Cycle Route, Labská cyklotrasa) je už několikátým rokem nejoblíbenější dálková cyklotrasa v…
Asterix | 28.10.2018