reklama
Země: Rakousko Rakousko

Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

Zdravím všechny bajkery.Nepotulují se na trase z Vídně do Passau emigranti?V pondělí jedeme a nerad bych byl nepříjemně překvape.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.07.2016
Autor: zamejda
  • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

         

    Potulují. Nejvíce čmoudů nejspíše pochází z Čech. Drtivá většina z nich se neumí domluvit a jsou s místní kulturou zcela nekompatibilní (v porovnání s domácími dělají neskutečný bordel atp.).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2016
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

           

      jj, prasata z Čech a hlavně pak z Prahy. Naštěstí nás Moraváků se nic z toho netýká.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.07.2016
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

             

        Zalez Asiate :-)

        Celá Morava je teď v Perle a já, protože nadán jazykově, jim musím dělat tlumočníka.
        A myslíš si, že něco za ty služby šoupnou?

        Maximálně fórek...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.07.2016
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

         

    Právě jsem se vrátil z hradu - ééé totiž z cyklovýletu: Jeli jsme Salzburg-Passau-Linz (nebo Solnohrad-Pasov-Linec?). Mezi Pasovem a Lincem žádný problém tohoto typu nenastal - migranti zřejmě volí jiné trasy přechodu do Německa.

    Z dotazovaného hlediska jsem zaznamenal větší počet poflakujících se divných lidí okolo nádraží v Salzburgu. A pak teda větší problém v Braunau am Inn, kde byly v mapě značené dva kempy, ale v realitě byl jeden z nich zavřený úplně, druhý byl ve skutečnosti cikánská osada, a mezi nimi byla ještě věc označená jako "muslimské centrum".

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2016
    Autor: Akito
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

           

      To aby odradili nácky od toho, aby tam jezdili.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.07.2016
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

             

        Jo, cestou přes Braunau jsme viděli na domku vývěsní štít nějakého řemeslníka. Firma se jmenovala Fuhrer ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.07.2016
        Autor: Akito
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

             

        Si děláš prču, malá dělá vedoucí v táboře v St Wolfgangu, většina satanů jsou Rakušáci, nějakej šmej tam namaloval na zem haknkrajc, a žádné vyšetřování, kdo, proč...

        Klukovina, jistě, ale v Německu by to byl průser, zvlášť když ten lágr má dotace z EU a vedoucí z mnoha států Unie.

        V Rakousku to zametou a mlčí...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.07.2016
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

         

    Tu otázku myslíte skutečně vážně? Jako že se obáváte toho, že je Evropa zamořená zástupy krvežíznivých imigrantů?

    Nemyslím to nijak zle. Jenom mi to přijde tak absurdní, že se prostě musím zeptat ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2016
    Autor: lester
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

           

      se ptáš na tak samozřejmou věc. Jasně, že se obává. Normální člověk se bojí vystrčit nos z domu natož vyjet do ciziny. Stačí si pustit ráno rozhlas. Přes den přečíst novinky.cz a večer si v TV pustit zprávy a hned tě přejde odvaha jet na nějakou rakouskou, německou nebo francouzskou cestu. plno muslimů co jen čekají aby ti mohli uříznout hlavu tam jen číhá. A aby to nebylo málo tak i kdyby ses chtěl nakrásně vyhnout kempům kde je největší nebezpečí potkat někoho jako sou imigranti tak tady hrozí to před čím varoval Jindra a to že se začnou objevovat nápisy Češi netábořte nám tady nadivoko. ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.07.2016
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

             

        To musí bejt strašný dělat si představu o světě podle (polo)bulvárních médií a názorů v diskusích na internetu ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.07.2016
        Autor: lester
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

               

          Mno, a jsou nějaké důvěryhodnější zdroje? Babišovo lžiDnes nebo Bakalovy Hospodské noviny? Pokud teda pominu možnost zajet tam naslepo osobně a udělat si názor na místě, čemuž se zakladatel vlákna do jisté míry snaží předejít.

          Ono ty zhruba dva miliony (přiznaných) imigrantů do Německa za poslední rok se jen tak nerozplyne ve vzduchu.

          Ale jinak fakt na trase Linec-Pasov je to bez problému. Můžu případně doporučit kemp u golfu u Feldkirchenu - výborné koupání v místních Badesee.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.07.2016
          Autor: Akito
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                 

            Zdrojů je celá řada, a to včetně zmiňovaných médií. Ale je nutné používat kritické myšlení a dokázat filtrovat. A nenechat se zblbnout mediálním honem za senzací.

            Jinak bez problémů (myšleno v tomto přistěhovaleckém slova smyslu) je celá Evropa s výjimkou pár míst, ze kterých média dělají kovbojku. Některá, protože potřebují senzaci. Některá, protože se jim to hodí do krámu.

            Bát se cestovat je opravdu úsměvné.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.07.2016
            Autor: lester
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                   

              Někteří jsou naivní, někteří regulérní idioti.

              Když se začnem bát, vyhráli ti teroristé.

              Každý jeden by si to měl uvědomit.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.07.2016
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                     

                Pod to bych se podepsal.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.07.2016
                Autor: lester
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                   

              > Ale je nutné používat kritické myšlení a
              > dokázat filtrovat.

              Ano přesně tak. No a z toho důvodu je relevantnější názor z této diskuse než z médií, u kterých ani zdaleka není zvenku jasné, jaké mají politické zadání.

              Příklad: Pokud tady v té opovrhované "diskusi na internetu" napíše Jindra8526 něco o cestování po Francii, budu mu věřit daleko spíš než pokud něco k tomuto tématu napíšou v těch takzvaných seriózních médiích. Protože Jindra z mého pohledu prokazatelně ve Francii několikrát byl a s určitým typem cestování v tamních krajích má zkušenosti.

              Můžu totéž říct o náhodném redaktorovi lžiDnes, který tomu stejnému tématu papouškuje texty z twitteru nebo (v lepším případě) z Wikipedie?

              Kritické myšlení a filtrování: ano. En block zavrhování "názorů v diskusích na internetu" - nikoliv.

              Naopak je třeba přestat považovat takzvaná "oficiální média" za něco, co by snad mělo být hodno a priori větší důvěry, než cokoliv jiného, co si na internetu přečtu.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.07.2016
              Autor: Akito
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                     

                Souhlasím. Pokud přistupuji k informacím od sociálních médií kriticky je to určitě ok. Je dobré počítat s tím, že jsou vždy vysoce subjektivní, ale pokud má u mne daný člověk vysoký kredit - proč ne. Nikde jsem nepsal že je odsuji.

                Ale vrátím se k původní otázce - mne zajímalo, odkud pochází ta informace, že je v Evropě obecně nebezpečno a strach vyjet na cyklostezku v Rakousku?

                Dle mého se jedná o paniku převzatou na základě mediálního zveličování důsledků a rozsahu urchlické krize.

                V objektivní skutečnosti je současná Evropa a její okolí pro cestovatele stejně (ne)bezpečná jako v posledních řekněme deseti letech a k podobným úvahám není důvod.

                Připomíná mi to mého známého z USA, který se bál přijet do Evropy v době konfliktu na balkáně. Protože se v evropě válčí a přeci nepojede do válečné zóny.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.07.2016
                Autor: lester
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                       

                  > mne zajímalo, odkud pochází ta informace,
                  > že je v Evropě obecně nebezpečno a strach
                  > vyjet na cyklostezku v Rakousku?

                  To je sice dotaz na zakladatele vlákna, ale tak já to vnímám tak, že tazatel něco v tomhle smyslu někde četl/slyšel, nepovažuje to nutně za ověřenou informaci, a snaží se ji tímto vláknem ověřit nebo vyvrátit. To je podle mě legitimní postup. Neznamená to nutně, že teď má strach vyjet, ale že hledá informace.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.07.2016
                  Autor: Akito
                  Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                         

                    Děkuji všem za odpovědi.Nic jsem nikde neslyšel že tam je nebezpečno ale jen jsem se chtěl ujistit a nabrat informace.V pondělí vyjíždím.Díííkky

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 22.07.2016
                    Autor: zamejda
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                           

                      A máš s sebou brokovnici?

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 22.07.2016
                      Autor: Brahma
                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                             

                        Manželku :-)

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 22.07.2016
                        Autor: zamejda
                        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                               

                          Tak to máš vyhráno, předhodíš ji čmoudům a ujedeš:-)

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 22.07.2016
                          Autor: Bobbob
                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                    • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                           

                      Nikdo ti bezpečnost nezaručí.
                      Zabít tě můžou i v nákupáku uprostřed Prahy.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 26.07.2016
                      Autor: radka
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                       

                  Ještě k tomuto:

                  > V objektivní skutečnosti je současná Evropa
                  > a její okolí pro cestovatele stejně
                  > (ne)bezpečná jako v posledních řekněme deseti
                  > letech a k podobným úvahám není důvod.

                  Já jsem tutéž trasu (Salzburg-Pasov-Linec) projel také před asi 15 lety, a jednoznačně tam posun je. Už jen v etnickém složení obyvatelstva, které jsem cestou potkával tehdy a letos. Samozřejmě je to můj subjektivní názor, není to žádná statistika, reálně nás myslím nikdo neohrožoval, atd. Naložte s tím, jak uznáte za vhodné.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.07.2016
                  Autor: Akito
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                         

                    Já ten posun vnímám i při nakupování ve zdejším Kauflandu, v Drážďanech, ... Jak píšu jinde, cítím se, alespoň zatím normálně, asi jako ve Šluknově, Varnsdorfu či Rumburku. Prostě vidím tmavou pleť, tak rasisticky zpozorním.
                    Ale ten rozdíl je v tom, že jsem v Sasku tenhle pocit dřív neměl.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 22.07.2016
                    Autor: petrp
                    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                           

                      někde hluboko v podvědomí je uložen strach z černých čertů. získaný z pohádek.
                      zajímalo by mne jestli mají muslimové pohádky o zlých křesťanských křižácích anebo černoši zda mají pohádky ve kterých figurují zlí běloši.
                      cikánské pohádky typu Jak sa Ferko naučil kradnúť apod znám. Proto vím, že cikán se nebojí ale je rasista z přesvědčení.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 22.07.2016
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                     

                Ještě mi to nedá:

                'Naopak je třeba přestat považovat takzvaná "oficiální média" za něco, co by snad mělo být hodno a priori větší důvěry, než cokoliv jiného, co si na internetu přečtu.'

                Tohle nemyslíte vážně, že ne? Za prvé mi uniká pojem oficiální média. S trochou snahy za to lze považovat média veřejnoprávní. Ale Vy jste je použil v kontextu soukromých deníků iDnes a Hospodářek. Čím jsou podle Vás tato média "oficiální".

                Za druhé - doufám, že 'cokoliv co si přečtu na internetu' je nadsázka. Uvědumujete se, že výše uvedené média se alesoň snaží o objektivitu a ve své snaze více či méně selhávají (z růných důvodů. Nejčastě prostě pro nízkou úroveň redaktorů, případně pro zájmy svých majitelů). Nicméně velmi mnoho zdrojů na internetu vzniká přímo s cílem desinformovat a ohýbat realitu? Opět z různých důvodů - nejčastěji jako ventilace znechucení z okolního světa.

                To jsou trochu jiné kategorie.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.07.2016
                Autor: lester
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                       

                  > Tohle nemyslíte vážně, že ne? Za prvé mi
                  > uniká pojem oficiální média. S trochou snahy
                  > za to lze považovat média veřejnoprávní.
                  > Ale Vy jste je použil v kontextu soukromých
                  > deníků iDnes a Hospodářek. Čím jsou podle
                  > Vás tato média "oficiální".

                  Termín "oficiální" jsem možná nepoužil úplně šťastně, upřesním: představte si za tím to, co průměrný redaktor má a průměrný blogger nebo diskutér nemá (akreditace někde, jisté druhy imunity a možnosti neprozradit zdroje, atd.). V té Vaší interpretaci by ani ta veřejnoprávní média neměla být "oficiální", protože (teoreticky :-) by měla být na vládě a dalších oficiálních strukturách nezávislá.

                  No ale jinak - ano, myslím to naprosto vážně. Opravdu si myslím, že těch skrytých zájmů i ryzího amatérismu za těmi "oficiálními" (akreditovanými, whatever) médii je tolik, že z hlediska mě jako čtenáře opravdu není důvod jim a priori přisuzovat větší váhu než jiným věcem, které si na Internetu přečtu.

                  Nejlíp je to vidět, pokud člověk čte zprávy ze "svého" oboru na specializovaných webech a pak si za pár dní k tomutéž tématu přečte něco v těch "oficiálních" médiích. No a když to tak je v "mém" oboru, není důvod předpokládat, že jiné obory jsou na tom výrazně lépe.

                  Samozřejmě jsou výjimky, ale to už jsme u toho, co jsem říkal: je třeba posuzovat kriticky a používat další zdroje; někdy stačí podívat se i jen na jméno autora - třeba Altairovy články na iHned o počítačové bezpečnosti jsou kvalitní a rozumně napsané.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.07.2016
                  Autor: Akito
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                     

                Ještě mi to nedá:

                'Naopak je třeba přestat považovat takzvaná "oficiální média" za něco, co by snad mělo být hodno a priori větší důvěry, než cokoliv jiného, co si na internetu přečtu.'

                Tohle nemyslíte vážně, že ne? Za prvé mi uniká pojem oficiální média. S trochou snahy za to lze považovat média veřejnoprávní. Ale Vy jste je použil v kontextu soukromých deníků iDnes a Hospodářek. Čím jsou podle Vás tato média "oficiální".

                Za druhé - doufám, že 'cokoliv co si přečtu na internetu' je nadsázka. Uvědumujete se, že výše uvedené média se alesoň snaží o objektivitu a ve své snaze více či méně selhávají (z růných důvodů. Nejčastě prostě pro nízkou úroveň redaktorů, případně pro zájmy svých majitelů). Nicméně velmi mnoho zdrojů na internetu vzniká přímo s cílem desinformovat a ohýbat realitu? Opět z různých důvodů - nejčastěji jako ventilace znechucení z okolního světa.

                To jsou trochu jiné kategorie.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.07.2016
                Autor: lester
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                       

                  (omlouvam se za duplicitu, jsem ve vlaku a uklikl jsem se)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.07.2016
                  Autor: lester
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                       

                  možná bych dodal k co si přečtu někdy i " co si nepřečtu"

                  Kolikrát v popisu reálné situace je všechno možné jen ne ta realita, protože ta se danému " popisovateli" nehodí do jeho pohledu na svět....

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.07.2016
                  Autor: újezďák
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                     

                Nakonec, pokud chceš řešit problém s bezpečím ve vztahu k migrantům, stejně musíš mít informace z toho konkrétního místa. V květnu jsem projel dost míst v Sasku a Sasku-Anhaltsku a nikde jsem na ně nenarazil (Míšeň, Halle, Wittenberg, městečka podél Sály či Muldy). Jen v Bad Düben, tam jich byl plný park, ale mám vycvičené reflexy ze Šluknova, mnozí šluknovští posedávající v parku vypadají stejně, takže jsem se necítil ohroženější než jsem zvyklý z našich končin.
                Nepříjemné to bylo, to ano.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.07.2016
                Autor: petrp
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                       

                  Já pravidelně jezdím do Porůří, to je hodně Turecké. V poslední době přibylo i dost jiných. Chodí nebo posedávají po skupinkách a jsou docela dobře oblečení, na botkách je vidět, že jsou nové.

                  Strach z nich nejde ani bych neřekl, že bych v jejich pohledech vidělnějakou nenávist. Mladí muži, ženskou jsem neviděl.

                  Ale jsou tam a už je jich dost.
                  Nedělají nic, a zřejmě s tím, co jim Němci dávají vystačí. Horší to asi bude později, až jim nebudou stačit jen nové boty ale budou chtít třeba auta.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.07.2016
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

         

    Jeli jsme to ze Strážného přes Pasov začátkem června a bylo to úplně v pohodě.
    s 99 procetní jistotou jsme jednoho potkali kousek za přívozem v AU ( asi 40 km od pasova), v teplákách a s botama v ruce šlapal nach Pasaau...

    Na cyklostezce, na levém břehu bráno po proudu, zhruba na místě bývalé hranice Rakosko Německo, stála dvě nenápadná auta na mezi a v jednom z nich seděli 3 pánové.... to je celý....

    Pohoda

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2016
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

           

      Takže projet se to dá a bezpečné už to není, protože jsou ti čmoudi všude. a díky čmoudům je všude zvýšená nervozita a více policajtů a více tajných policajtů a všici Rakušáci v okolí jsou nasraní, kvůli čmoudům a kvůli policajtům a tak jsou nabroušení, že raději hlásí cokoliv podezřelého se v okolí šustne. No fakt pohoda tahleta Evropa zvaná západní.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.07.2016
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

             

        No a v Praze nemůžeš jít kvůli čmoudům s kudlou ani do kvelbu na Smíchově.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.07.2016
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

               

          v Ostravě Přívoze chodím mezi čmoudama kam chci. Ale v pohodě nejsem ani náhodou. Takový komfort si mezi čmoudama nemohou dovolit ani ostatní čmoudi natož slušný bílý chlapec.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.07.2016
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                 

            To ale debil z Prahe nikdy nepochopí...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.07.2016
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                   

              asi nenosí.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.07.2016
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Je bezpečná cyklostezka z Vídně do Passau?

                   

              To máš pravdu, na tohle musíš mít ty správné severomoravské buňky. Svůj ke svým, že? :D

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.07.2016
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

453 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024