reklama
Země: Norsko Norsko

Prodám zájezd do Norska na kole + rafty a tůry

PRODÁM zájezd pro dvě osoby do Norska s polopenzí. Je to aktivní dovolená na kole + rafty nádhernou norskou přírodou. Termín 28.7.-9.8.2016. Bohužel nemůžeme jet ze zdravotních důvodů. Původní cena za osobu je 14500kč + 4400kč za ubytování ve vybavené chatce. Jinak je ubytovaní ve stanu. Tedy celkem za dvě osoby do chatky 37800kč. Pro jednu osobu zájezd stojí 18.900kč, přenechám za 10.000kč. Tedy pro dvě osoby za 20.000 místo 37.800 kč. Tento zájezd bývá často dopředu vyprodaný, minulý rok jsme 2 měsíce předem už tento termín nesehnali.
http://www.alpina.cz/zajezdy/norsko-cyklo-uby tovani
Email.: henges.pr@gmail.com
tel.: 777944996

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.07.2016
Autor: Henges
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Seznamka

Hledám: parťáka/čku na ježdění

18.09.2018
Ahoj, hledám někoho na společné ježdění v lesích a na trailech, jak v blízkém okolí, tak i po trailových…

Hledám: Hezký den - Ještěd, Harrachov...

17.09.2018
V týdnu má být hezky, přemýšlím o výletu (asi čt nebo pá, dopo tam, odpo zpět) z Prahy někam na Ještěd, k…

Hledám: Hledá se cyklistka?

16.09.2018
Ahoj, nenašla by se tady cyklistka co ráda jezdí na kole? Ve věku od 23 do 30 let ? Ráda jezdí na silnicích po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (17 přihlášených)

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018

Na kole ve Vysokých Tatrách

Letošní dovolená nebyla dlouho plánovaná, jen lokalita byla daná, Vysoké Tatry. Vloni jsme byli v Pribylině,…
HMS | 30.08.2018