reklama
Země: Česko Česko

cyklo vlozka

ahoj.prosim o radu.jaky je rozdil cyklokalhot napr.z lidlu cca300kc a nebo kalhoty cca za 1200.jde mi konkretne o cyklovlozku v kalhotach.jest li saje vic pot.protoze u levnych kalhot v lete asi po 1h jizdy uz je cyklovlozka vlhka.dekuji za odpoved

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.06.2016
Autor: vit30
  • Re: cyklo vlozka

900 Kč :-)
    a taky v materiálu, provedení, tvarování, ušití, výdrži, pohodlí atd.
    U půlhodinové projížďky po rovině ten rozdíl nějak zásadněji nepoznáš, ale po několika hodinách v sedle a v kopcích zcela určitě.
    A 1200 není zase tak moc, určitě stojí za to si připlatit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zpravidla velikej.
    Ten rozdíl v ceně taky může docela znamenat zalíbení v rekreační cyklistice nebo její naprosté znechucení. (Trochu přehnaně řečeno, ale něco na tom bude)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, já tak laciné cyklošortky sice nemám, ale je obrovský rozdíl mezi obyč šortkami za 1500,- a profi za 3500,-... ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rozhlednovým rájem 2019

Jiří Štekl
61 renovovaných, nových a ještě novějších rozhleden České republiky
Vzhůru na rozhledny – na kole, pěšky, vlakem, autem i lanovkou V další naší rozhlednové knize jsou představeny nové a krásné rozhledny…
199 Kč

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
194 Kč
Tip na letošní dovolenou

Lipensko – pěší turistika

(CK Mamut tour)
09.08.2022, 7 dní
10 300 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…

Hledám: Najdu e-bikery 55+ na společné výlety

21.11.2021
Hledám pohodovou partu e-bikerů 55+ na společné vyjížďky po ČR i v zahraničí. Fyzičku mám ještě dobrou a e-bike…

Hledám: Jsem tu

19.11.2021
hledám partu či partáka na kolo,čESKÉ bUDĚJOVICE.60 PLUS
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

218 cyklistů (15 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 8.

Vlastivěda pro naše dva puberťáky Šumavský samotář Znáte knihu rozhovorů se šumavskými samotáři Raději…
Peggy | 10.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 7.

Československo s dětmi - rok 2020 2. část Vlastivěda pro naše dva puberťákyKapitola 3 Nocleh pod Velharticemi…
Peggy | 03.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 6.

Československo s dětmi - rok 2020 2. část Vlastivěda pro naše dva puberťákyKapitola 2 Vyhozené prachyJeli…
Peggy | 27.12.2021