reklama

Zavřená stezka

Všem - co se chystáte od 1.6. do 30.11.2016 projet Labskou stezku z Děčína dál do Hřenska -stezka je zavřená!Musíte buď po frekventované silnici nebo lodí do Hřenska,pak přívozem do Němec,dál kolmo.

Datum: 03.05.2016
Autor: hančule
  • Re: Zavřená stezka

         

    Zavřená stezka ještě neznamená, že se nedá projet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2016
    Autor: chopper
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Zavřená stezka

           

      a to, že se nedá projet neznamená, že se nedá protlačit :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Zavřená stezka

             

        nové vodovodní řady znamená rozkopání celé stezky..leda plavat s kolem vedle v Labi...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2016
        Autor: hančule
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zavřená stezka

               

          jasně ale vždycky se to dá projet nebo snad myslíš že ten bagr co to hrabe lítá?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.05.2016
          Autor: chopper
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Zavřená stezka

                 

            Projet přes uzavřené staveniště?
            Možná tak jeden cyklista za týden když bude objízdná cesta hodně daleko.
            Ale určitě ne tam kde jezdí nejspíš i stovky cyklistů denně.
            Do zákazu vjede jeden , možná druhý, ale během chvíle tam budou policajti a každého dalšího vykostí.

            Snad jen blbec by se tam mohl cpát, zvlášť když objízdnou trasu tak pečlivě promýšlejí a vybírají a takhle předem dávají na vědomí široké veřejnosti.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.05.2016
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Zavřená stezka

                 

            Tak on když bagr přes celou šíři silnice vydlabe hluboký rygol, tak se s kolem přelézá dost obtížně.
            Už jsem se od jednoho takového rygolu vracela. Nešlo to ani objet - z jedná strany skály, z druhé sráz.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.05.2016
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Zavřená stezka

             

        Dvakrát jsem zažil uzavřenou cestu, která se nedala ani projet ani přetlačit.
        Poprvé byl vybagrovanej most ve stráni (takže leda tak slanit) a podruhé jsme museli uprosit bagristu v Itálii, aby nám z tý nabagrovaný hromady udělal lžící schody, aby to taky nebylo na slaňování. Prostě ne vždycky to jde nějak otentočkovat :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Zavřená stezka

               

          Vybagrovaný most přes potok jsem zažil 2x. Jednou to bylo v neděli, a podařilo se z těch zábran vystavět si most, po druhé ve všední den a dělníci mi pomohli přendat kolo na druhý břeh.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.05.2016
          Autor: petrp
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zavřená stezka

                 

            Já to zažil u zeleného bodu na téhle mapce
            https://mapy.cz/s/E27j
            Po cca 150 km po Jizerkách a Ještědu, nastoupaných víc jak 3000 m jsme se už viděli v Brodu u auta. Jen z kopce a po rovince podle řeka. Jenže houbelec - zpátky nahoru a oklikou. Neplánovaných 260 m nahoru... :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.05.2016
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Zavřená stezka

                   

              Když vy musíte pořád šplhat do kopců! Od hradu přes rozcestí Voděrady, Záborčí a rozcestí Záborčí - bus byste to měli pořád po rovině nebo z kopce.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.05.2016
              Autor: Quatsch
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zavřená stezka

                     

                Tak v tu chvíli (už v noci) byl pro nás psychicky přijatelnější ten krpál, než cesta až skoro do Turnova :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.05.2016
                Autor: ronda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Zavřená stezka

         

    Jen by mě tak zajímalo - proč si zakládala nové téma, když si věděla o tomhle
    http://www.nakole.cz/diskuse/20778-labska-decin...
    ?!?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zavřená stezka

           

      Kolegyně je taková zakladatelka :-)
      Založila například téma o Strážném v Krkonoších, ale už tam podruhé nezabloudila, na doplňující otázky neodpověděla...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Zavřená stezka

             

        No jo, no, každý máme nějakou úchylku :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Zavřená stezka

             

        Strážné - prosila jsem o info - a ty jsem dostala..nechápu oč ti jde...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2016
        Autor: hančule
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Zavřená stezka

               

          Rozumím tomu tedy tak, že se s tebou někdo spojil obálkou a konkrétní informace ti poskytnul. Potom teda v pořádku.
          Ze samotného tématu jsi nemohla vytěžit nic.
          Nebo ti fakt stačila povšechná informace, že ze Strážného se dají podnikat výlety ? - Na tohle se ale soudnej člověk nemusí ptát. Koukne na mapu a ví ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.05.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Zavřená stezka

                 

            Vybrala jsem info z příspěvků,které byly k věci a PepikW dodal další info..co okecávat dál...díky.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.05.2016
            Autor: hančule
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Zavřená stezka

                   

              "Ty mluvíš? Ano, ale doposud nebylo co žíct." :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 04.05.2016
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Zavřená stezka

                   

              ok, pokud jsi se dozvěděla vše, co jsi potřebovala, jen dobře.

              Když jseš ale v téhle souvislosti tak věcně úsečná, proč potom natřikrát rozmatláváš a okecáváš tu rozkopanou stezku ? ;-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 04.05.2016
              Autor: ronda
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Zavřená stezka

                     

                dala jsem info..naštvalo mě,že to dělají teď,rozkopou hotovu stezku,připomínkovala jsem to ze začátku stavby,byla jsem ,ta blbá kolařka,co dělá problémy,...každýmu to bylo jedno - ale jo,ještě přes hubu mi chybí...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 04.05.2016
                Autor: hančule
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Zavřená stezka

                       

                  Klíííd. Oni přece nebudou vůbec rozkopávat stezku (Pr.Žleb-Čertovka, ani D.Žleb-hranice). Celá rekonstrukce se týká silnice z Čertovky do Dolňáku, ta už je letitá, povodně jí taky daly zabrat - u Vojtěcha už to párkrát ujelo do Labe a stav vodovodu když tudy jedeš vidíš sama (místy vede volně vedle silnice tak jsou "pramínky" vidět, většina je ale asi pod asfaltem).

                  Samozřejmě je pitomost magistrátku dělat to přes léto. My místní o tom víme a možností kam a kudy jezdit máme něurekom. A hezčích :o)
                  NaKoláci už jsou v obraze a přizpůsobí se, ale Holanďani a "Němci v džínách" budou asi i přes letákovou kampaň pěkně zmatení :o(

                  No a jestli bude stavební firma využívat úsek cyklostezky pro příjezd na stavbu, tak asi taky dostane pěknej záhul.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 04.05.2016
                  Autor: PepikW
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Zavřená stezka

                       

                  Aha, magistrát nezabral, tak to vytapetuješ tady...
                  Tak hlavně jestli se ti ulevilo.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 04.05.2016
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Zavřená stezka

                         

                    Tož kdyby každý tapetoval jako hančule, bylo by tady docela dobře :-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 05.05.2016
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zavřená stezka

         

    Ó, jak jsem ráda, že jsem si to nedávno v klidu projela. Naopak ta frekventovaná pravobřežní se mi bude kdyžtak hodit, až pojedu na kešku na celnici.
    A že bude nějaká uzavírka i na Sněžník, to se z příspěvku PepikaW. nijak nerozebírá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zavřená stezka

           

      Na Sněžníku bude jen kvůlivá opravě zavřená rozhledna. Alespoň to někoho donutí oběhnout těch vyhlídek víc :o)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2016
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zavřená stezka

         

    http://www.nakole.cz/diskuse/20785-zrovna-v...

    Dotčená, nafouklá, uražená. A protože máte námitky, tak s vámi nebudu diskutovat, vytrestám vás a zamknu to.
    Fakt bezvadné k diskuzi.

    Nejásáme z toho, že tu silnici musí uzavřít, ale asi se nedá nic dělat. A protože o tom toho moc nevíme, tak těžko můžeš očekávat, že budeme s tebou plivat síru a oheň na město a úřady, že rozhodli o opravě vodovodu a silnice.

    Zřejmě toho o plánování rozpočtu a pokroucených dotacích taky zas až tak moc nevíš a zřejmě se na celý problém díváš jen ze sedla kola a z pozice cyklisty, kterému na pár měsíců zavřou nějaký úsek silnice a nutí ho jezdit jinudy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Zavřená stezka

           

      Zas bych to až tak moc nehrotila:-))
      To, že byla jedna ze tří diskusí na úplně stejné téma zavřená, považuju za rozumné. Koneckonců nemálo z nás se tady podivovalo, proč tolik stejných diskusí, že ano?
      A mně osobně diskuse pomohla v tom, že jsem pochopila, co že se to tam má vlastně zavřít a opravovat. Že nejde o cyklostezku, ale o silnici a vodovod.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2016
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Zavřená stezka

             

        Já to nehrotím a je mi jedno jestli to zamkne nebo si založí na to další téma.
        Vůbec nejde o zamčení, ale o to co a jak napsala v těch dvou příspěvcích než to zamkla.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2016
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

393 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024