reklama

Zrovna v sezoně?

Tak nám zavřeli cyklostezku z Děčína do Hřenska, nejnavštěvovanější stezku v Čechách. Zbývá možnost lodí - bere až 30 kol - a v Hřensku přívozem do Německa,pak už stezka funguje nebo podjet most kolem nové knihovny dál a po frekventované vcelku nepříjemné silnici do Hřenska, přívozem do Německa...…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 04.05.2016
Autor: hančule
  • Re: Zrovna v sezoně?

         

    Já vím, že opakování je matkou moudrosti, ale není toho už příliš?

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2016
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Zrovna v sezoně?

         

    Když už sem něco plácneš a napíšeš, tak bys ale taky mohla alespoň občas zareagovat. Takhle to začíná vypadat dost hloupě, podobně jako ti vysírači s reklamou.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2016
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zrovna v sezoně?

           

      A na co reagovat..není nic k reagování...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2016
      Autor: hančule
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Zrovna v sezoně?

             

        Správně ! Hančule je zprávařka, žádná diskutérka :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Zrovna v sezoně?

             

        Opravdu ne?

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zrovna v sezoně?

             

        Tak mě by třeba ten důvod, proč na opsání informace, kterou sem dal už někdo jiný založit dvě nová témata a jedno dva roky staré kvůli tomu vytáhnout, fakt dost zajímal.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2016
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Zrovna v sezoně?

           

      co už teď-je pozdě..svoje jsem dostala,když se stezka stavěla za ,blbý řeči, o tom,že řady se mají udělat před stezkou..tolik nenávisti od ouřadů...jo,dobře mi tak,držet hubu a krok a kecat když o nic nejde-to je nej

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2016
      Autor: hančule
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Zrovna v sezoně?

             

        Zavřeli, asi se to musí udělat.
        Ale po silnici se tam snad na kole smí jezdit, nebo nesmí? Tam je zákaz s kolama?

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Zrovna v sezoně?

               

          Jde o opravu právě té úzké silnice, po které v tom úseku vede i "stezka". https://mapy.cz/?x=14.2262599&y=50.8290244...

          [ Zpět ]
          Datum: 04.05.2016
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zrovna v sezoně?

                 

            Aha, takže zavřená je silnice po které je také vedena cyklotrasa, nikoliv stezka jako taková.
            Udělali objízdnou trasu a podle toho co jsem zaregistroval, tak se jí dost věnují a na té objízdné silnici snížili rychlost a dali řadu upozornění.
            Až začne plná sezóna a bude hezky, tak tam asi bude trochu problém. Ale neviděl bych to zase tak kritické. V hustém smíšeném provozu, kde bude plno cyklistů se to snáz bezpečněji porovná. Blbé je pokud na nějakou hodně frekventovanou silnici vjede mimořádně nějaký ojedinělý cyklista.

            [ Zpět ]
            Datum: 04.05.2016
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Zrovna v sezoně?

                   

              Jo, tak to je. Samozřejmě spousta kolařů už si zvykla jezdit mimo provoz a tady bude objížďka 10-12km a po né příliš široké a přitom frekventované silnici, ještě hustě kryté stromy. To je třeba trasa kvůli které blikám i ve dne, vesta by se taky hodila.
              Myslim, že postarší Němce, co k nám jezdili "na výlet s obědem" to odradí úplně.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.05.2016
              Autor: PepikW
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zrovna v sezoně?

                     

                Tak se plácnou přes kapsu a svezou se lodí, alespoň z toho taky něco budou mít i další lidi :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 04.05.2016
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Zrovna v sezoně?

                       

                  A zpátky trejlíkama, co jsem na ně dával odkaz:
                  http://www.nakole.cz/diskuse/20778-labska-decin...

                  nebo přes Maxičky (se spoustou vyhlídek), nebo přes Německo ke Sněžníku, nebo přes Janov a po skalách po druhém břehu (ČTZ), nebo ..........
                  Těch možností je :o)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 04.05.2016
                  Autor: PepikW
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Zrovna v sezoně?

                         

                    Samozřejmě, možností hodně a navíc je to tam moc pěkné. Jedna trasa hezčí než druhá.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 04.05.2016
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Zrovna v sezoně?

             

        Je to nemilé, nepříjemné, ale stává se to.
        Na objízdnou trasu po silnici první třídy dají v tom úseku sedmdesátku a já osobně si myslím, že zrovna toto je případ, kdy se velmi dobře uplatní opakování značky Pozor cyklisté.
        Jsme všichni jen lidé, musíme se s tím nějak poprat, řidiči budou vědět, proč a co se děje a že mají očekávat zvýšený pohyb cyklistů.
        Nějak bude:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2016
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Zrovna v sezoně?

         

    Aha, takže diagnóza...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Zrovna v sezoně?

         

    Vis, orqt v zime se neda, stejne jako sit zito.
    V zime se neda sita ni psenice, oves a jecmen.

    Stejne tak se silnice nedaji v zime opravovat.
    (da se to, pokud hrozi, ze prijdeme o nejakou dotaci, ale v takovem pripade je lepsi o dotaci prijit......)


    Dojdi pro jahody v lednu?
    Jq vim, generace odchovana supermarkety vi kulove, o dvanacti mesickas. Pri konstrukci liniovich staveb zadny "tesco fakto" - dovezeme ze Spanel, nefunguje.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.05.2016
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    • Re: Zrovna v sezoně?

           

      Přijít o dotaci - tuhle mantru jsem slyšela snad 100x..připomínky byly : udělat vod.řad před vybudováním stezky ...ne,musí se hned kvůli dotacím,které by se pozdržely o rok...o nic jiného nešlo.Magistrát nezabral-to je pravda,dostala jsem různá jména od blbých krav,slepic,ale tapetářka - napíšu si do seznamu ,nálepkářů,...

      [ Zpět ]
      Datum: 05.05.2016
      Autor: hančule
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Zrovna v sezoně?

             

        Jinak vidím,jak tohle téma vám nesedlo,inu - prošustrovaly se miliony,které mohly být na něco jiného,ale my si to stejně užijeme - vždyť kolem jsou krásné vyhlídky,my se přece umíme přizpůsobit,že...děkuju za příspěvky,spolehlivě odradily asi nejen mě od dalších protestních akcí při případných zbytečných investicích.Jen jsem si myslela,že cyklostezky jsou věcí cyklistů a ti by se měli do věcí plést - omlouvám se.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2016
        Autor: hančule
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

367 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024