reklama
Země: Rakousko Rakousko, Německo Německo, Nizozemsko Nizozemsko

Hledáme nové tratě

Hledám zahraniční cyklostezky vhodné pro INLINY. A ideální je zeptat se cyklistů :))
Infobrožury mažou med kolem huby. Jet někam 500 km a pak chodit pěšky to není ono. Chápu že cyklisté nehledí na kvalitu asfaltu ale některé poznatky mohou být dobrým impulsem. Hledám zajímavé cyklostezky, nové nebo nově opravované s délkou 100 - 300 km -(i úseky 50km+) Cokoliv s dost dobrým povrchem co se dá v dané oblasti pospojovat do etap s celkovou délkou kolem 300 km . Jeli jsme 2013 Dunaj Passau - Vídeň 325/5, 2014 Odra-Nisa 350/6, 2015 Švýcarsko 330/5. 2016 pojedeme Itálie - Via Claudia Augusta 330/5.

Díky předem za vaše dobré tipy. Dovolená na bruslích je super :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.01.2016
Autor: speedyada
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – penzion

(Österreich Werbung, CK Kudrna)
26.09.2018, 5 dní
8 200 Kč
In-line skating Autobusem

Lázeňský cyklovíkend – Neziderské jezero

(CK Rubikon)
28.09.2018, 4 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Saské vinice na kole

(CK Rubikon)
06.10.2018, 2 dny
3 700 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: parťáka/čku na ježdění

18.09.2018
Ahoj, hledám někoho na společné ježdění v lesích a na trailech, jak v blízkém okolí, tak i po trailových…

Hledám: Hezký den - Ještěd, Harrachov...

17.09.2018
V týdnu má být hezky, přemýšlím o výletu (asi čt nebo pá, dopo tam, odpo zpět) z Prahy někam na Ještěd, k…

Hledám: Hledá se cyklistka?

16.09.2018
Ahoj, nenašla by se tady cyklistka co ráda jezdí na kole? Ve věku od 23 do 30 let ? Ráda jezdí na silnicích po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

266 cyklistů (16 přihlášených)

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018

Na kole ve Vysokých Tatrách

Letošní dovolená nebyla dlouho plánovaná, jen lokalita byla daná, Vysoké Tatry. Vloni jsme byli v Pribylině,…
HMS | 30.08.2018