reklama
Země: Česko Česko, Slovensko Slovensko

1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Ahoj,

v červenci jsem jako „naprostý kolový amatér“ absolvoval závod 1000 Miles Adventure přes Slovensko-Česko. Byl to opravdu silný zážitek, kde jsem toho zažil strašně, strašně moc. Bylo to sice občas docela kruté, pořád jsem se něčeho bál (primárně medvědů), měl hlad, žízeň, neměl kde spát, všechno mě bolelo, kolo skřípalo, noční můry mě pronásledovaly. Ale vlastně mi bylo fajn. Skončil jsem sice po 500 mílích v Jeseníkách s kolem zralým do servisu, ale cesta rozhodně stála za to.

Pokud byste někdo závod neznal, tak více o něm na www.1000miles.cz

Všechny svoje zážitky jsem poctivě sepsal a můžete je najít na http://fabulator.cz/zavod-1000-miles-adventure... Den za dnem, kilometr za kilometrem…

Michal

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.09.2015
Autor: Fabulator
  • Re: 1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Proč jsi velký nepřítel Českých drah?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Česká Kanada na kole

Malebná krajina České Kanady (Jiří Juřík)
14.06.2019, 5 dní
4 480 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
18.06.2019, 6 dní
6 920 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Vysoké Tatry a Pieniny – pěší turistika

(CK Mamut tour)
14.07.2019, 7 dní
9 200 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Ve dvou se lto lépe táhne

Hledám: Ve dvou se lto lépe táhne
dnes
Najde se cyklista nad 60.který také nerad jezdí sám?Elektrokolo zatím nepotřebuji a na mtb.zvládám i menší kopce. …

Hledám: Z Brašova do Sniny

včera
Ahoj, hledáme spolujezdce všech pohlaví na cestu Brašov - Snina asi 930 km. Termín 7.6. až 18.6. Kolo 9.6. až 17.6…

Hledám: kámošku na kolo 50+

včera
na cykloturistiku, příp. do terénu, singletracky, cestování,... z Prahy a okolí (jih)
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

258 cyklistů (22 přihlášených)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018