reklama
Země: Česko Česko, Slovensko Slovensko

1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Ahoj,

v červenci jsem jako „naprostý kolový amatér“ absolvoval závod 1000 Miles Adventure přes Slovensko-Česko. Byl to opravdu silný zážitek, kde jsem toho zažil strašně, strašně moc. Bylo to sice občas docela kruté, pořád jsem se něčeho bál (primárně medvědů), měl hlad, žízeň, neměl kde spát, všechno mě bolelo, kolo skřípalo, noční můry mě pronásledovaly. Ale vlastně mi bylo fajn. Skončil jsem sice po 500 mílích v Jeseníkách s kolem zralým do servisu, ale cesta rozhodně stála za to.

Pokud byste někdo závod neznal, tak více o něm na www.1000miles.cz

Všechny svoje zážitky jsem poctivě sepsal a můžete je najít na http://fabulator.cz/zavod-1000-miles-adventure... Den za dnem, kilometr za kilometrem…

Michal

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.09.2015
Autor: Fabulator
  • Re: 1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Proč jsi velký nepřítel Českých drah?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Vysoké Tatry a Pieniny – pěší turistika

(CK Mamut tour)
14.07.2019, 7 dní
9 200 Kč
pěší turistika Autobusem

Vysoké Tatry na kole

(CK Cyklotur)
21.08.2019, 5 dní
6 140 Kč 5 830 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Štědrý den - turistika

10.12.2018
Ahoj, Omlouvám se, že od cyklistiky trochu odbočuju, snad se to v prosinci snese. Nemám úplně přesnou představu o…

Hledám: Ahoj

06.12.2018
Hledám inteligentního muže, s vyřešenou minulostí, který ví co chce :) na vážný vztah v celé CR (věk 25-55... ).…

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se slečna nejen na kolo ?
05.12.2018
Ahoj. Rád bych se seznámil s nezadanou ženou. Jsem pracující, hodný, snad i milý, zkrátka rodinný typ, který by si…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

179 cyklistů (9 přihlášených)

Salzkamergut – Solná komora a přilehlé okolí na kole 2018

Krásné místo, krásná příroda. Ideální destinace pro turistiku a cyklistiku to je oblast Solné komory v…
Marťas004 | 29.11.2018

Cyklotoulky Českomoravským Mezihořím 2018

Pro další víkend jsme zvolili podhůří Orlických hor. Chceme navštívit muzeum řemesel v Letohradě (já ne, byl…
ondrapisklak | 21.11.2018

Expedice 116 Novohradské hory

Motto : Když se na něco hodně těšíme, tak se to většinou pos... (nepovede). Ale tohle není tento případ. I…
Stanley58 | 20.11.2018