reklama
Země: Česko Česko, Slovensko Slovensko

1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Ahoj,

v červenci jsem jako „naprostý kolový amatér“ absolvoval závod 1000 Miles Adventure přes Slovensko-Česko. Byl to opravdu silný zážitek, kde jsem toho zažil strašně, strašně moc. Bylo to sice občas docela kruté, pořád jsem se něčeho bál (primárně medvědů), měl hlad, žízeň, neměl kde spát, všechno mě bolelo, kolo skřípalo, noční můry mě pronásledovaly. Ale vlastně mi bylo fajn. Skončil jsem sice po 500 mílích v Jeseníkách s kolem zralým do servisu, ale cesta rozhodně stála za to.

Pokud byste někdo závod neznal, tak více o něm na www.1000miles.cz

Všechny svoje zážitky jsem poctivě sepsal a můžete je najít na http://fabulator.cz/zavod-1000-miles-adventure... Den za dnem, kilometr za kilometrem…

Michal

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.09.2015
Autor: Fabulator
  • Re: 1000 Miles Adventure 2015, zážitky

Proč jsi velký nepřítel Českých drah?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Až na konec ČSR

(CK Hoška Tour)
01.07.2018, 8 dní
8 950 Kč
pěší turistika Autobusem

Šumava na kole: Kvilda

(CK Bondo)
13.07.2018, 6 dní
4 940 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Český ráj na kole

(CK Bondo)
13.07.2018, 5 dní
3 980 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Na kolo v Jizerkách, v Západ. Krkonoších a okolí

včera
Na jednodenní cesty po Krkonoších uvítám spolujízdu muže, ženy, i skupiny cyklistů. Jitka 56 let.

Hledám: Jízda ve dvou

19.06.2018
Ahoj, jsi-li cyklistka, co ráda vyrazí na výlet, na hory, či traily, dej vědět. Letos bych rád do Alp, ale můžeme…

Hledám: Slečna na výlet

Hledám: Slečna na výlet
18.06.2018
Hledám slečnu na cyklovýlety v okolí Kladna, věk 28-37 let.Jezdím spíše cyklostezky.Budu se těšit na vaše odpovědi.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (21 přihlášených)

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018

Cykloputování podél Ohře, Labe a Vltavy - květen 2018 reportáž

Navázali jsme na naše loňské putování po Krušných horách u Karlových Varů. Vyrazili jsme v počtu 13 účastníků…
Ladama | 10.06.2018

Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

Nordkalottleden (švédsky; česky Cesta Severní Kalotou, švédsky Nordkalottleden, norsky: Nordkalottruta,…
šíp | 28.05.2018