reklama
Země: Rakousko Rakousko, Německo Německo, Itálie Itálie

Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

Dal byste mi někdo tip na trasu z Trenta do Pasova, aby tam bylo přes Alpy co nejmíň kopců :-)? Asi se někudy od Gardy prorvat k Innsbrucku a pak to vzít podél Innu, ale nemám teď moc čas to na mapách zkoumat. Máte někdo zkušenost? Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.05.2014
Autor: Václav
  • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

         

    Z Trenta na Bolzano, Brixen a po staré silnici na Brenner. Dlouho tam je pěkná cyklostezka. Z Innsbrucku podle Innu až do Pasova. Vlastně jediný kopec tam je Brenner a to není žádný extrém.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2014
    Autor: JNSK
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

           

      Este jestvuje ina varianta Z Bolzana na Merano stale proti prudu Adige (stale krasna cyklocesta) az na hranice s Rakuskom cez Passo Ressia (Reschen pass) a potom z Nauders dolu kopcom po ceste k Innu. Cesta cez Reschen pass je ale asi dhlsia, avsak prekrasna. Z Bolzana az do Glorenzy sa jazdi skoro stale v jablkovych sadoch s vyhladmi na okolite krasne kopce. Stupanie do Nauders nie je nic hrozne, skor je to krasne, lebo vyhlady na okolite kopce su nezabudnutelne. Stale je to po cykloceste , len dolu z Nauders je to po ceste, kade jazdia aj auta (ale je to dolu kopcom) Pozor vsak je tam zopar kratkych tunelov

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2014
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

             

        Z Nauders tady lépe serpentinama na švýcarskou Martinu, bez tunelů a bez aut (skoro), jel jsem to opačně do Benátek 2010.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.05.2014
        Autor: básník
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

               

          Ano aj to je moznost, lenze potom sa zase musi ist dost dlho po ceste medzi autami z Martiny do Rakuska. Ked sa ide z Nauders dole cez tunely tak sa dolu moze napojit na cyklocestu. Opacnym smerom (ako ste to sli vy) to je vsak lepsia alternativa.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.06.2014
          Autor: Jaroslav
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

         

    Jel jsem tudy v roce 2012 domů z Janova. Na sever po pravém břehu Gardy, v Riva del Garda mne odradil kopec do Rovereta a tak jsem jel do Vezzana, ale odtud jsem nenatrefil na cyklostezku, takže do Trenta jsem sjel tunelama po čtyřpruhu s autama, naštěstí s kopce (rychlostní rekord s weberem přes 60kmh). S větrem v zádech asf. cyklostezkou podle řeky do Bolzana, cyklostezkou po bývalé žel. trati na Brixen, ale cyklostezka končí dřív. Starou silnicí přes Brenner, tam po silnici, protože je tam cyklostezka ale po kamenitých cestách po úbočích, pro horské kolo nalehko. Insbruck Pasov v pohodě cyklostezkou podle Innu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

           

      To vypadá dobře. Díky všem

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2014
      Autor: Václav
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

             

        Tak už to valim na Brenner. Zatím jsem v Brixenu, Stezka z Trenta parádní.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2014
        Autor: Václav
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

               

          zdravím,
          omlouvám se, ale letos se chci vydat na stejnou cestu, konkrétně z Lipna přes Passov na Gardu. Můžu poprosit o nějaké rady nebo jestli by nebyly gpx trasy?
          díky moc!
          Vilém

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.02.2017
          Autor: williM
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší trasa od Gardy do Pasova

         

    Tvoje zkušenost by mne zajímala. Mne ta super cyklostezka z Bolzana po náspu tunelama vyhodila po krásném mostě na druhý břeh řeky, ještě pod Brixenem, a potom už jsem jel raději po silnici, protože značená cyklostezka běhala kamenitýma kozíma cestama po úbočích v lesích a to jsem nahoru natěžko s vozíkem nedával.
    A ještě dotaz čím po téhle cestě fotíš a internetuješ (jak máš připojení). Dík a ať to jede.
    Mně je vždy po přechodu Alp na sever zima a mám šok z kafe, ale poddá se to :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024