reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

cykloputování Alpy 2013 - fotky

Ahoj všem, kteří se jako já rádi kochají fotkami z cest ostatních cyklocestovatelů. Tentokrát přispívám já. Leošní 14 denní putování v rakouských a italských Alpách se opravdu povedlo.

http://rybakpetr.rajce.idnes.cz/

Petr

[ Zpět ]
Datum: 08.08.2013
Autor: rybakpetr
  • Re: cykloputování Alpy 2013 - fotky

         

    Chtěl jsem, Alpy mám rád. Ale promiň, ne. Prohrabávat se skoro tisícovkou fotek bude asi nejen nad moje síly.
    Jen jsem nakouknul a hned jsem zahlídnul několik duplicit (kůlna se senem, kůlna se senem a trikem, kůlna se senem a spacákem, kůlna se senem a někým ve spacáku... - pak zas most s kolem a most s kolem a batohem)
    Pochlub se s nima, rád se podívám - ale když jsi nebyl líný tolikrát zmáčknout spoušť, dej si i tu práci s promazáním a nehrň to na nás, jak se ti to vysypalo z foťáku (prokletí digivěku). A i tuhle támhle nějaká stručná popiska by bodla.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2013
    Autor: ronda
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cykloputování Alpy 2013 - fotky

           

      putování se povedlo, ale tvá "fotorecenze" už míň, dej si práci s výběrem opravdu zajímavých a výstižných fotek- jistě jich nebude víc jak 50....ronda má recht!

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2013
      Autor: bi-jan-cyk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cykloputování Alpy 2013 - fotky

           

      To mně připomnělo, že bych měl probrat ty svoje fotky z letošních dovolených. Naštěstí jich mám ze dvou alpských akcí jen asi 500 :-).

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2013
      Autor: Zbyněk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cykloputování Alpy 2013 - fotky

         

    To jsi vážně přehnal tolik fotek a mnoho téměř stejných a ještě člověk neví na co se vlastně dívá. To se vážně nedá. Rozumné maximum je 50 fotek se stručným a výstižným popisem (co vidím a kde to je).

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2013
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cykloputování Alpy 2013 - fotky

         

    Ahoj,tak sem skouknul fotky a dost dobrý.Ale hlavně jsem zjistil,že jsme vedle vás nocovali v kempu v Altmunsteru.Šlapali sme k jadranu (povedlo se), letos v doprovodu kamaráda s autem (bílý VW Tranporter s černým předkem).Ráno sme prohodili pár slov-ptal sem se vás kam jedete.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2013
    Autor: RRKD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cykloputování Alpy 2013 - fotky

           

      A odpověděli ti?
      mi se třeba na češích v cizině líbí, že se spolu nebaví :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2013
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024