reklama

Na kole na Rhodos

Zdravím,

v létě s kamarádem plánujeme jet na Rhodos na kole, předběžný plán cesty je dojet po Dunajské cyklostezce skoro k černému moři, pak to vzít přes Bulharsko, Istanbul do Marmarisu zde se nalodíme na trajket na Rhodos. Zde pobudeme pár dní a pak trajektem to Pireusu přejedem do Patrasu a odtud trajektem do Benátek a do Salzburgu po Alpe Adria radweg a pak zase po Dunajské cyklostezce do Vídně a domů.

Má někdo zkušenosti s cyklostezkou z Budapešti k Černému moři? Případně kde bych sehnal nějakou mapu. Zkoušel jsem na googlu a nejlíp se mi jeví Amazon, ale jestli má někdo lepší odkaz sem s ním =)

Dále jak je to s trajektama, s kolama, rezervací atd.

[ Zpět ]
Datum: 30.04.2013
Autor: Kakolukian
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
239 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Štýrsko na kole

(CK Mamut tour)
03.06.2022, 5 dní
9 990 Kč 9 590 Kč
cyklistický Autobusem

Alpe Adria na kole

(CK Mamut tour)
10.06.2022, 7 dní
12 400 Kč 11 990 Kč
cyklistický Autobusem

Slovinsko a Rakousko – pěší turistika

(CK Mamut tour)
22.06.2022, 7 dní
9 990 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku na kolo

Hledám: Parťačku na kolo
23.05.2022
Ahoj:-) Single cyklovýjezdy jsou sice fajn, ale ve dvou je to zábavnější. Střední Čechy, občas klidně přesun za…

Hledám: Rádi byste rozšířili cyklopartu o dalšího člena?

Hledám: Rádi byste rozšířili cyklopartu o dalšího člena?
23.05.2022
Ahoj:-) Mám zájem přidat se k cyklopartě v rámci Středních Čech. Horské kolo, kopečky i roviny, mix terénu,…

Hledám: Gaskoňsko na kole v srpnu

23.05.2022
Jsme 3 (50+) a hledáme 4tou, z ČR i SR, na cyklodovolenou ve Francii, v Gaskoňsku s CK Adventura, v termínu 19. -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

251 cyklistů (22 přihlášených)

Na Kanáry na kole 2

Pokračování vyprávění o cestě za kamarádem žijícím na La Palmě. Odtamtud jsem se už přemístil na Tenerife a v…
Martin_re-cyklista | včera

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022