reklama

Bicyklom zo Slovenska do Afriky (cestopis)

http://polesensky.blog.sme.sk/c/306521/Bicyklom...

[ Zpět ]
Datum: 29.08.2012
Autor: marecku
  • Re: Bicyklom zo Slovenska do Afriky (cestopis)

Pěkná cesta. Jediné co by mi vadilo je ten časový pres. Rád cestuju tak abych se nemusel honit za nějakým termínem. Chápu ale, že když je málo času a dlouhá cesta, jinak to nejde.

Kolik jsi najel celkem kilometrů?

[ Zpět ]
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ďakujem :) Trasa bicyklom bola niečo vyše 3200km..Časovo to bolo dosť na tesno to máš pravdu..Nabudúce budem určite rátať s väčšou rezervou

[ Zpět ]
      Autor: marecku
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pěkná cesta, ale na můj vkus spíš "preteky s časom".Já bych ten čas využil raději k pořádnému prozkoumání a projetí bližší krajiny- jistě by bylo víc zážitků a méně honby. Ale smekám před přežitím takového stylu :-((

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
239 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – kemp

(Österreich Werbung, CK Kudrna)
04.08.2021, 5 dní
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Štýrsko na kole

(CK Mamut tour)
05.08.2021, 5 dní
9 490 Kč
cyklistický Autobusem

Alsasko na kole – krajem historie, vína a čápů

(CK Sunbike)
06.08.2021, 10 dní
11 490 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy

včera
Ahoj, hledám tu cyklistku pro vyjížďky do okolí Prahy a klidně i dál.

Hledám: Muže s kolem 44-50 let

včera
Ráda poznám nezadaného muže, pro kterého není kolo jedinou zálibou a jediným smyslem života, ale ujede víc než do…

Hledám: Parťák na cyklo kolem 60

včera
Kamarád na cykloturistiku, v pohodě, pro radost, hlavně na objevování krásných a zajímavých míst u nás.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

233 cyklistů (18 přihlášených)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021