reklama
Země: Rakousko Rakousko

Přejezd od Isaru k Innu

Má někdo prosím informace o přejezdu od Isarské cyklostezky /Scharnitz/ přes Seefeld k Innské cyklostezce do města Telfs. Prý je tam nějaký kratší úsek kam by měl být zakázán vjezd cyklistům ? Díky za info.

[ Zpět ]
Datum: 27.06.2011
Autor: milos26
  • Re: Přejezd od Isaru k Innu

Podle mapy od Bikelinu určitě lze přejet přes Seefeld do Zirlu, akorát je to většinou po hlavní silnici. Ale značej to jako pro kola průjezdný. Přímo do Telfsu nevím...

Sorry, víc neporadím, nejel jsem to...

[ Zpět ]
    Datum: 28.06.2011
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem ten problematický úsek vyčetl v knížce Cyklostezky Evropy od Lucky a Michala
      Uvidím, až tam dorazím, nějak se to tam snad projede

[ Zpět ]
      Datum: 29.06.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj, ze Seefeldu do Zirlu je to po hlavní silnici skutečně pro kola zakázané značkou. Značená cyklotrasa vede k Innu po vedlejších do Telfsu, což je mj. velmi pěkné městečko a jen o pár km dál proti proudu Innu. Šťastnou cestu! L+M

[ Zpět ]
        Datum: 30.06.2011
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky. Opravuji si to v mapě :-)

[ Zpět ]
          Autor: k.vl

Díky za informaci, teď už mám jasno. Jinak vaše knížka Cyklostezky Evropy je skvělá pro inspiraci na cesty na kole všem doporučuji a těším se na další díl.

[ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Hallstatt na kole

(CK Rubikon)
15.08.2018, 5 dní
9 300 Kč
cyklistický Autobusem

Korutanská jezera na kole

(CK Cyklotur)
21.08.2018, 6 dní
8 980 Kč 8 580 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklistku,kamarádku

Hledám: cyklistku,kamarádku
včera
hledám cyklistku pro společné výlety na horském kole.možné i pěší výlety.

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu
včera
Cyklistka 55/173 SŠ hledá prima parťáka přiměřeného věku na společné cyklovyjíždky. Jsem z Prahy 14 - Kyjí. Když…

Hledám: Fajn cyklistiku pro společné vyjížďky, sportování

Hledám: Fajn cyklistiku pro společné vyjížďky, sportování
11.08.2018
Chtěl bych poznat fajn holku pro společné sportování a časem třeba i život. Mám rád kolo, chtěl bych ale zase…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

192 cyklistů (4 přihlášení)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018