reklama
Země: Česko Česko

Poradí mi někdo????

Ví někdo o slušném ubytování i cenově v lokalitě Karlových Varů -Loket
Díky Renda50

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2010
Autor: Renda-50
  • Re: Poradí mi někdo????

Ale, ale, to jsou k nám hosti :o)))
    Už jsem si říkala, co se děje, že jsi na nás zanevřel...

[ Zpět ]
    Datum: 29.07.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj Ráďo kdepak zanevřít ,každou chvíli vzpomínáme ale tento rok je pro nás dost ve fofru tak že na kolo je málo času. Letos jsme zvládli jen nějaké ty výkendy kolem Prahy ,týden v Českém Ráji ,tři dny kolem Třince a Nymbursko. Máme toho naježděno málo ale rád bych Šumavu tak na 5 dní a tento výkend až do úterka jedeme kolem Lokte a KV

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Při bowlingu v KV nás vždycky ubytovávají tady
    http://www.stavebniskolakv.cz/new/index.php...

Nečekej ale zázraky - sprchy a WC společné, na chodbě kuchyňská linka s mikrovlnkou a konvicí.
    Myslím, že to provozují i jako intr, takže děti mají skříně zamknuté.
    Na přespání je to ale dostačující - je tam čisto a klid. A nonstop služba na recepci, takže se tam nikdo cizí opravdu nedostane.

[ Zpět ]
    Autor: radka

zdravím, chtěla jsem od Tebe nějaké fotky z loňské Rozkoše, ale nejsi nikde k dohledání. Ubytování vím jen v Mariánských Lázních, jinak přeji hezké léto.

[ Zpět ]
    Autor: HMS

ahojky Já jsem Ti je ale posílal hned druhý den :-((( Tak jsem to asi domotal :-))) Prosím napiš mi ještě jednou Tvoji Email adresu pošlu Ti to hned . Renda 50

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Strážnické vinobraní

(Hoška Tour)
07.09.2018, 3 dny
3 050 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

dnes
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
18.08.2018
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...

Hledám: ženu 50+

17.08.2018
Hledám ženu 50+,nekuřačku,která by se mnou chtěla trávit svůj volný čas.Jsem z okresu Příbram,58,štíhlý,nekuřák…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (23 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018