reklama
Země: Rakousko Rakousko

Uschování kola ve Vídni

Dobrý den, v létě se chystáme na několik dnů do Vídně. Abychom se mohli věnovat prohlídce města, chtěl bych kola někam uložit, kde by byly v bezpečí. V kempech mi nabízejí pouze uzamčení u stojanu před recepcí, ale z toho mám strach. Máte někdo nějakou zkušenost kam se dají kola odložit. Děkuji za každou radu.

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2010
Autor: galopo
  • Re: Uschování kola ve Vídni

         

    Hmm, těžko říct, když jsem tam bydlel, měl jsem kolo zamčené ke stojanu na dvoře (ale to asi nebyl ten typ kola, jaká máte ;-) ). Není nakonec nejlepší vydat se na tu prohlídku města rovnou na kole? Vídeň je cyklisticky velmi příjemná, dostat se dá skoro všude, kolem historického centra vede okružní cyklostezka. Vzít si pořádný zámek (tak za 20-30Eur), vyrazit po památkách a zamykat na pár hodin do stojanů před nimi.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2010
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Uschování kola ve Vídni

         

    Vídeň je ideální město pro cyklodopravu. Jednoznačně doporučuji Vídeň projezdit na kole. Byli jsem tam cíleně na kole dvakrát (http://www.cyklostranky.cz/kronika/2003/viden... pak ještě příležitostně při nějakých přesunech a naprostá pohoda.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Uschování kola ve Vídni

         

    V Salzburgu, alebo v Linzi sme boli na dvojhodinovej prehliadke mesta a bicykle sme nechali na prvom prihodnom mieste nezamknute. Nestratilo sa z nich vobec nic. Vieden je vacsie mesto a mozno su tu aj bezdomovci, ale zamknute bicykle by som sa nebal nechat na par hodin bez dozoru na hocijakom mieste v meste. Ale prehliadku mozte urobit aj na bicykloch, mesto je pretkane vyhradenymi cyklocestami.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2010
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

365 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024