reklama
Země: Norsko Norsko

Skandinávie - Norsko - nepřidá se někdo ?

Ahojte. Tak jsem si dal na červenec na 3 týdny rezervačku na dovolenou. Rád bych se podíval do Norska. Zatím jsem to nijak zvlášť detailně nepromýšlel. Říkal jsem si že by nebylo špatné nejet sám. Tak se chci zeptat jestli by se někdo nepřidal - pohodové slečny mají přednost. Může jet klidně i víc lidí. Rád bych cestoval nízkonákladové - tzn. využívat možnosti volného táboření. Rád bych viděl památky, národní parky, nasál atmosféru, zažil půlnoční slunce a hlavně si užil 3 týdny bez práce :-)

Něco o mě: 25let, VŠ, pracující. Pohodář, kliďas. Odhadem 80 - 120km za den - zkrátka šlapu dokud to jde, žádný lámání přes koleno.

Tak budu rád, když by se někdo ozval.

[ Zpět ]
Datum: 27.03.2010
Autor: Thompson
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Norsko na kole: fjordy, hory, řeky

 (CK Bondo)
28.06.2024, 12 dní
26 940 Kč
cyklistický Letecky

Ostrovy za polárním kruhem na kole

 (CK Kudrna)
05.07.2024, 17 dní
47 800 Kč
cyklistický Autobusem

Norskem na kole

 (Martin Hájek, CK Kudrna)
26.07.2024, 15 dní
29 800 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

382 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024