reklama
Země: Rakousko Rakousko

Z Passova do ČR

Nemáte někdo nějaký tip na cestu, jak se dostat z Passova do ČR?

[ Zpět ]
Datum: 17.07.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Barbucha ([email protected]))
  • Re: Z Passova do ČR

         

    My sme kedysi davno sli opacnym smerom zhruba po trase:
    Spaleniste - Guglwald (hranicny prechod nedaleko od Lipna) potom na Unterafiesl, Oberafiesl, Hintenberg, Oedt, Damreith, Sexlink do Rohrbachu a z neho potom dolu kopcom popri rieke Kleine Muhl az k Dunaju do dedinky Obermuhl an der Donau. Tam sme s previezli prevozom na druhu starnu a asi 60 km sme popri Dunaji sli do Passau. Opacnym smerom by som to vsak asi neodporucal, je tam podla mna dost vela prevyseni (toho bolo dost aj tym nasim smerom).Dost dlho sa slo po uboci Sumavy, teda stale hore dolu. Celkova dlzka po Lipno je cosi vyse stovky kilometrov. Ale cesta to bola celkom pekna. My sme ju sli asi najskor preto, ze vtedy som mal len mapu Rakuska a chceli sme sa dostat do Passau od Lipna. Ono to vsak do kopca bude asi kazdou cestou :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2009
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Passova do ČR

         

    Tady jsem tucestu popsal. Šťastnou cestu. Je to paráda.
    http://www.fofobiketeam.ic.cz/Expeditions/07-08...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fales - FOFO bike Team ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Passova do ČR

         

    Vloni jsem to jel opačným směrem ze Železné Rudy i s přívěsným dětským vozíkem. Nejprve po cyklotrase podél říčky Regen do Zwieselu. Tam jsme odbočili na Frauenau a Grafenau až jsme narazili na cyklistické cedule cyklotrasy Donau – Nationalpark-Böhmerwald, kterých jsme se drželi až do Pasova.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2009
    Autor: Václav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Passova do ČR

         

    Do Pasova jsem jel od Soumarského mostu přes Haidmúhle, Jandelsbrunn,

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z Passova do ČR

           

      sorry, uteklo mi to. Jandelsbrunn, Sonnen, Hauzenberg a dolů na levý břeh Dunaje na cyklostezku. Vše po silnicích, byly tam dlouhé sjezdy. Ocitneš se před Pasovem, ve městě blízko říčky Ilz je tam malé tábořiště pro stany, takovej kempík. Bylo to dobře značené. Zpátky jsem jel po hlavní přes Freyung do Strážného a to nebyl nejlepší nápad. Jednak silnej provoz, a potom tolik civilizace, že jsem se dlouhé kilometry nemohl ani vyčurat, protože tam pořád byly nějaké plůtky, branky, chodníčky, žádné roští ani lesík a čurat někomu do branky jsem se styděl.
      Ta uvedená cesta do Pasova by byla pro návrat hodně do kopců, což jsem tenkrát nechtěl, tady byl zase silný provoz. Ale už bych tudy nejel, raději ty kopce.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2009
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Passova do ČR

         

    My jsme jeli letos taky ze Železné Rudy. Pokračovali jsme na Zwiesel (celá trasa z kopce), z tama jsme pokračovali na Regen. Tady pohodová projížďka skončila a pokračovali jsme do hodně dlouhého kopce na Degendorf, občas jsme museli opravdu i tlačit, pak do Degendorfu to byl asi 6-7km sešup dolů k Dunaji. Já osobně bych se z Pasova do Železné Rudy ale nevydal ani za nic:-) Na takové kopce nejsem moc stavěný. I když ta naše trasa taky nebyla bůhvíjaký zázrak.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dejvy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

352 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024