reklama

Cyklistická sezona začíná na For Bikes

Na jaře tohoto roku bude mít svou premiéru nový festival cyklistiky FOR BIKES.

Foto: www.forbikes.cz

 

Akce je věnována cyklistice a všemu, co k ní patří. For Bikes bude probíhat ve dnech 5. – 7. 3. 2010 v PVA Letňany. Pořadatelem je společnost ABF a.s.

Veletrh se koná jako prezentační a festivalová akce na začátku hlavní sezóny pro všechny vyznavače cyklistiky, kteří si budou moci na výstavě prohlédnout nové vzorky kol všech modifikací, komponenty ke kolům, cyklistické oblečení, mapy, navigace, potřeby pro údržbu a transport kol a nabídky CK s cykloturistickou tématikou.

Osobností veletrhu je mistr světa v cyklokrosu a nyní funkcionář UCI Mike Kluge.

Na Veletrhu FOR BIKES bude připraven kvalitní doprovodný program, který dá akci punc festivalu. Mimo jiné se uskuteční  závod a exhibice freestylových koloběžek a BMX ve speciální freestylové aréně. Organizátor připraví pro návštěvníky společně s Asociací výrobců a dovozců kol a Českou moutainbikovou asociací testovací parkúr pro horská kola. Bude pamatováno i na nejmenší cyklisty. Pro ně bude připravena dětská dovednostní dráha.

Na akci bude za přispění Magistrátu hl. m. Prahy prezentován projekt Go Pedelec, který má za cíl zvýšit podvědomí a osvětu dopravy elektrokol ve městech a obcích v zemích EU. V samostatné tes­tovací hale bude k mání na šest desítek těchto kol všech modifikací k vyzkoušení pro každého zdarma.

Na speciálních ergometrech propojených s PC a velkoplošnou obrazovkou odstartuje virtuálním závodem další ročník seriálu „Kolo pro život", kterých se zúčastní elitní jezdci minulého ročníku.

Jedním z hlavních témat výstavy je prezentace aktuálních a nových cykloturistických možností, které nabídnou zástupci jednotlivých krajů, regionů, infocenter a měst naší republiky ve svých expozicích, pro které budou vytvořeny speciální podmínky pro účast na veletrhu.

Pořádající společnost chce přilákat na výstavu co nejvíce cyklistických nadšenců, kteří hledají nové vybavení a pomoci nastartovat obchodníkům jarní prodej velomateriálu. Dalo by se tedy říct, že cyklistická sezóna 2010 začíná v březnu na veletrhu FOR BIKES. 

Podle názorů expertů i laické veřejnosti si Praha takovou akci zaslouží. Proto nad veletrhem FOR BIKES převzal záštitu Magistrát hl. m. Prahy.

 

Pavel Hájek, hlavní manažer festivalu For Bikes, PR, 03.02.2010
Blogy

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

 ()
Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila, že až opravdu nebudu nikam jezdit, tak se popis dovolené bude hodit. V době Covidové jsem prošlapala pohorky, praskla podrážka, tak když bylo jasné, že zase jedeme do Vysokých Tater a budu…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

 ()
Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci. Jenže v kopcích, co rostou u moře, je to ve vedru na kole sado-maso, to mám rád, chci zase vidět moře z výšky. A chci ho vidět ze sedla, ne z auta. Cestou jsme se zastavili na Mont Ventoux,…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

 ()
Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však velmi nejisté a nezdá se mi rozumné cestovat s kolem přespříliš daleko. Chci trasu s návratem k nějaké konečné pražského metra. Chci však také vidět nějaká zajímavá - pro mě - místa. Volba…
Favorit1970 | 30.08.2021

Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

 ()
Voda přede mnou, voda nade mnou. 7. 8. 2021 Obsah: KPČ A IVČ.Za Ďáblicemi si držte kšiltovku, jedeme z kopce.Lom Kojetice.Vodojem Kojetice.Neratovice.Pískovna MlékojedyKřenecké jezero - OvčáryPři návratu do kopečka nevržou mi kolečka. Ale řetěz od písku.Miškovice - alea iacta est.Kbely - stehna -…
Favorit1970 | 08.08.2021

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

 ()
čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice jsme překročit nechtěly. Po loňské cestě podle Mže jsme opět plánovaly řeku nebo možná i řeky dvě. Ploučnici a kousek Kamenice, jenže Covid zase rozhodoval za nás, dlouho se nevědělo, kdy a za…
HMS | 27.07.2021

O čem se mluví:

NEcyklo Pokojová anténa před 3 minutami
Ostatní – cyklo Jaké to bylo 114 dnes v 02:45
NEcyklo COVID... tak teda ještě znova dnes v 02:40
Nejlepší vtip 48 včera v 21:53
Elektrokola Nová bateria Bafang M 500 včera v 21:03
NEcyklo Co vás zaujalo 247 včera v 20:40
Cestování na kole Znovu, kam, už víte včera v 19:59
Technické rady Jak spojit více GPX souborů včera v 15:45
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

160 cyklistů (6 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021