reklama

Okamžité osvěžení s inovativními chladícími šátky COOL TOWEL – Namoč, protřep a použij!

Léto je v plném proudu a teplé počasí znovu překonává rekordy. Především v rozpálených městech šplhá rtuť teploměrů daleko za hranici 30°C. Každý z nás se s vedrem vyrovnává jinak, ale pokud také v horkých dnech přemýšlíte kam sáhnout pro první pomoc, vyzkoušejte lehké chladící šátky COOL TOWEL. Díky nim bude „nesnesitelné vedro“ přece jen o něco snesitelnější.

Chladící šátek COOL TOWEL
Chladící šátek COOL TOWEL

Využít je můžete kdykoliv – při sportovních aktivitách, pěší turistice nebo v rozpálené kanceláři v centru města. Chladící šátek díky zajímavé moderní technologii stačí namočit do vody, lehce protřepat či vyždímat přebytečnou tekutinu a je připraven udržet vaši hlavu chladnou.

Cool Towel

Fígl netkví v žádných chemických úpravách tkaniny, ale v samotné látce, kterou z 92% tvoří polyester a zbylých 8% je elastan. Jedná se tak o čistě fyzikální proces. Aktivovaná vlákna se stanou chladnější než vzduch a tím poskytnou dlouhotrvající ochlazení. Čím studenější vodu pro namočení šátku použijete, tím lepších výsledků dosáhnete a pokud se šátek zahřeje, stačí ho jen znovu protřepat a opět chladí.

Šátek je vyroben z tenké látky o velikosti 100×20 cm a tak si ho můžete uvázat na hlavu například pod cyklistickou helmu nebo ho nosit jako čelenku, na krku či zápěstí. Použití se meze nekladou. Při sportu šátek absorbuje pot a jeho chladící účinek se tak prodlužuje.

Výrobce garantuje, že díky odpařování vody šátek udrží vaši pokožku o 3 až 5°C chladnější, což nejen v letním horkém počasí zvýší komfort při nejrůznějších aktivitách.

Chladicí šátky COOL TOWEL lze bez aviváže běžně prát na 40°C přičemž si stále zachovávají svou funkčnost a jsou k dostání v mnoha barevných variantách.

Hlavní výhody chladícího šátku COOL TOWEL

  • Je lehký a skladný
  • Okamžitý a dlouhotrvající účinek
  • Velmi účinný při minimální péči
  • Bez chemického ošetření
  • Lze prát v pračce
  • Netrpí přílišným opotřebením ani při praní
  • Lze používat opakovaně

Více informací o sportovním a outdoor vybavení najdete na www.sportaoutdo­or.cz

Prodejna
Prodejna SPORT & OUTDOOR v Sedlčanech

Fotogalerie

Chladící šátek COOL TOWEL Chladící šátek COOL TOWEL Prodejna SPORT & OUTDOOR v Sedlčanech
- inzerce -, 17.07.2019
Blogy

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

 ()
Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a Náhorního Karabachu. Po této oblasti jsme pokukovali dlouho. Nejprve se nám ale děti zdály moc malé, pak tam v pohraničí v roce 2016 vypukl krátký ale ozbrojený konflikt, v dalších letech…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

 ()
Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště daleko. Z Hamburku se to sice podél Labe zdálo na pláž kousek, ale na koupání to tam nebylo. Tak jsme to museli vzít na jih, přes státy Beneluxu, městečkem Schengen do Francie, pak podél Rýnu…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

 ()
To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje se to Route des Grandes Alpes, a jde o slavnou silnici vedoucí napříč francouzskými Alpami. Oficiálně začíná u Ženevského jezera, vine se skrz hory poblíž italské hranice, kde překonává šest…
Peggy | 26.02.2020

Dámská zdraví z PoSázaví aneb jaké jsou cesty podél Sázavy

 ()
Dámská 2019 se nesla pod heslem "Pramen zdraví z PoSázaví" a Posázaví jsme si užily opravdu dost. Jely jsme Sázavu od pramene k soutoku. HMS chtěla původně jet obráceně, ale akceptovala můj návrh, že je lepší vyjet z domova vlakem a po svých se pak vrátit, než někde poslední den stíhat vlak. A…
radka | 14.02.2020

Západní Evropou s dětmi - část 4. - Alpami pod Mont Blanc

 ()
Oberalppass (2046 m n. m.) tak tam končí naše cesta podél Rýna. Nebude to žádné dlouhé psaní, asi tak jako nám trval výjezd do sedla. Ráno jsme stáli on the road ještě dřív, než se objevili první motorkáři, a za dvě hodinky jsme byli nahoře. Překvapilo nás ta snadnost, taková rozehřívačka po ránu,…
Peggy | 14.02.2020

O čem se mluví:

Lehokola Tak jsem viděl lehokolo VII. včera v 23:11
NEcyklo COVID - 24 včera v 22:52
Vyjížďky, srazy, akce K24? včera v 22:41
Technické rady Favorit 1955 včera v 22:41
Energie na cestách včera v 22:36
Lehokola Tak jsem neviděl kolo. včera v 22:18
Homebuilders lehokol 12 včera v 22:01
NEcyklo Pobavilo, potěšilo 159 včera v 21:53
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

269 cyklistů (8 přihlášených)

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020