reklama
Země: Rakousko Rakousko, Česko Česko

Přeprava zavazadel

Ahoj, chtěla bych jet cyklotrasu Praha - Vídeň. Nevíte jestli existuje nejaka ck, ktera nabizi přepravu zavazadel a je levná? našla jsem neco ale 22,-/km je sice malo ale kdyz se to vynasobi poctem km tak je to dost :-( prece nemuzu vsechny veci tahat na kole :-)) Jeli jste tuhle trasu? Jake to bylo?
čauky Elda

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Elda)
  • Re: Přeprava zavazadel

         

    Když všechny ty věci budeš tahat na kole, zjistíš že ti odpadl problém s hledáním přepravce zavazadel, zlepšíš si fyzičku, dokážeš zredukovat věci které si sebou bereš na potřebné, méně potřebné a nepotřebné a hlavně!......Zažiješ při cestě pocit absolutní svobody, zkus jet na těžko a zjistíš že to za tu námahu stojí......ahojda

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava zavazadel

         

    Proč netahat věci na kole? To přece není problém. A na někoho se vázat? Proč? A ještě za to platit?

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava zavazadel

         

    Nuz isli sme tuto cestu natazko. Ked som pisal story o ceste tak nadpis bol Od Vltavy k Dunaju cez 8 riek a velmi vela kopcov. Hlavne na ceskom uzemi sa ide stale dole kopcom a do kopca. Prechadza sa cez hlavne Europske rozvodie. Ale cesta je to super, da sa ist aj natazko, vrele odporucam. Bola to nasa prva taka velka vyprava a kazdy, kto ju absolvoval vtedy so mnou sa do cykloturistiky zamiloval. Na niektore miesta sme sa potom vratili viackrat. Mozno ju este niekedy pojdeme znova, len je jeden problem, na okoli jestvuje tolko krasnych miest, ze sa to vsetko neda zvladnut.
    zelam pekne zazitky s prekrasnej cesty.
    Bohuzial moje zapisky mi ostali uz len na papieri, disk , na ktorom som mal vsetky zapisky sa mi znicil.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava zavazadel

         

    Taky by mě nikdy nenapadlo, že by mi někdo vozil věci. Člověk toho zase tolik nepotřebuje, aby se to nevešlo do zadních brašen.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava zavazadel

         

    Pokud si netroufáte tzv. na těžko, zkuste v sekci Zájezdy na tomto serveru zadat do vyhledávacího okna slovo Vídeň a kontaktovat některou z CK, které sem mají namířeno.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava zavazadel

         

    Jezdíme každý rok s plnou polní a nemáme žádné problémy. 30 kg bagáž se dá lehce uvézt. Projel jesem několikrát Rakouskem, Itálii, byl jsem v Německu i Švýcarsku a to mi je 70.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Šaman ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeprava zavazadel

           

      To je slovo chlapa :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 08.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava zavazadel

         

    Určitě jeď natěžko! To je ta nejlepší cykloturistika. A tahle trasa je fakt skvělá i když dost kopcovitá. Pokud nechceš spát nadivoko tak je cestou určitě dost možností na ubytování. A pokud s sebou nechceš tahat stan a třeba ani spacák (to je to nejtěžší) tak doporučuju předem si ho zajistit (to ubytování). Ale lepší je spaní nadivoko, člověk není na ničem závyslí a je to opravdu paráda.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lupen)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

293 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024