reklama

Průvodcem mezi vinařskými sklípky

Dělat průvodce dvěma Finům, kteří chtějí poznat na kolech naši zemi, to jsem si ještě dokázal představit. Když jsem se ale dověděl, že jejich nejdelší souvislá trasa měla necelých dvacet kilometrů, začalo mě mrazit zlé tušení...

Datum: 30.04.2009
Autor: Redakce
  • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

         

    Skvělý, jestli borci jezdili jenom po ostrově, tak museli být pěkně vyšťavení. Radhošť je nářez.
    Václave teď dostaneš do péče Jurimíra, tak toho šetři.
    :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

           

      Je to tak, jinde na kole nejezdili, dostali ode mě velkou pochavalu. No a s Jurimírem odjíždíme zítra ráno a já tradičně ještě nezačal balit, tak jdu na to.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2009
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

         

    A Zdenále, protáhl jsi je Spinou?

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

           

      Neprovedl. Václav by to dal, ale oni opravdu nebyli zvyklí na kolo, natož pak na nějaké kopce. Opravdu je obdivuju, že se na to takhle dali. Byli to ale skvělí lidé - samozřejmě včetně Václava, a byl to parádní víkend a užili jsme si spoustu legrace.

      PERKELE SÁTANA!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2009
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

         

    Tak důležitý je, že vínko chutnalo... :-) Krajina na Břeclavsku je o poznáí placatější, až na ten kopec ke sklepům (největší v okolí) :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

           

      To víš že chutnalo, díky za tip. Myslim, že jsem tam nebyl naposledy ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2009
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

             

        To víš, marketing musí být :-) Prý jsou všichni pražáci vítáni, místa je dost, sklep vyhlášený :-) Wert dostal teď dva kartony... ale prej se v dolu nepodělí :-D

        [ Zpět ]
        Datum: 30.04.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

         

    Nádherný článek a jistě i zážitky, ale titulní foto fakt nemá chybu. :)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2009
    Autor: Tano
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průvodcem mezi vinařskými sklípky

         

    Jsou to opravdu Finové? Ta vlajka mi připadá jako Islandská. Nebo měla jiný důvod?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vóca)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024