reklama

S capartem na závěsné tyči

Mamíííí, mě bolí bříško!“ je věta, kterou jsem se naučila ignorovat. Bříško, stejně jako všechno ostatní, obvykle přestává bolet v okamžiku, kdy dorazíme k dětskému hřišti. Tentokrát jsem ale dostala pořádnou lekci. Ten den začal vcelku nenápadně...

Datum: 05.01.2009
Autor: Redakce
  • Re: S capartem na závěsné tyči

         

    hezky napsaný!

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S capartem na závěsné tyči

         

    Ach jo. Článek skvělej a letní, ale když se podívám z okna...:-((( Do léta prostě daleko.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S capartem na závěsné tyči

           

      Nežehrej na počasí, dá se vyjet i teď a i s dětmi. Vzal jsem 60% svých dětí (včetně 7 leté dívenky, která jela na veteránovi bez přehazovačky) na vyjížďku 20km v mraze se slušným převýšením a jediný, kdo cítí nastuzení, je 17letá dcera, která s námi nejela. Dneska chystám bicybob, tj. jízdu na bobech zapřažených za kolo:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2009
      Autor: DanSed
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S capartem na závěsné tyči

             

        To jsi optimista. Já bych do toho kolo nevytáhl. I kocour si líže z té soli tlapky, a kola by mi bylo líto. Tak ať to doře dopadne, ty jízdy s bobem.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.01.2009
        Autor: básník
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S capartem na závěsné tyči

               

          jízda s bobem byla super, jen dcerku bolí zadek, jak jsme přelétli retardér:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 07.01.2009
          Autor: DanSed
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: S capartem na závěsné tyči

                 

            za kolem na bebech jsem ještě nejel...
            Nevezmeš mě na příští vyjížďku? ;o)

            [ Zpět ]
            Datum: 07.01.2009
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: S capartem na závěsné tyči

                   

              No váhově by to snad šlo, i když nevím, nevím, jestli by mi neprokluzovalo zadní kolo:-)) Akorát z Dobřichovic do Mukařova je to na tohle počasí docela štreka....

              [ Zpět ]
              Datum: 07.01.2009
              Autor: DanSed
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: S capartem na závěsné tyči

                     

                myslím, že zcela jistě:o)) To bys musel mít fakt šílenej vzorek:o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 07.01.2009
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: S capartem na závěsné tyči

                       

                  Šílenej ? Viděl jsi ho někdy se drápat do šílenýho kopce s těma svýma letníma galuskama ? :-) Samozřejmě že v terénu... Tam kde my s drapáky na svých MTB postupně odpadávali, tak tam DanSed vesele frčel nahoru ;-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 07.01.2009
                  Autor: Jarda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S capartem na závěsné tyči

               

          To si nemuzete poridit zimaka - myslim pouzity nebo mene kvalitni bicycle na kterym budete jezdit jen v zime ? Ja jsem koupil za $300 docela kvalitni GT cross country , investoval jsem jen do Michelinek abych nemusel v tom sajrajtu venku nekde lepit a na jare ho jen vycistim , promazu lanka a bowdeny , nacpu do hubs vazelinu , seridim a jezdim na nem uz 3 zimu a to za kazdyho pocasi . Ve snehu a v mokru je nejlepsi na retez waxoil a neskodi jednou za cas nakapat hustejsi synteticky motorovy olej do pedalu . Nezapomenejte na vidli , kus innertube pretazeny prez steam zabrani pronikani vody do headset ktery stejne jestli nemate cartridge doporucuju po zime rozdelat vycistit a namazat syntetickou vazelinou .Jestli nemate v bottom bracket drain hole tak si ji vyvrtejte , 5 az 7 mm staci , kazdy bicycle v destivym pocasi a snehu je watermagnet .

          [ Zpět ]
          Datum: 07.01.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S capartem na závěsné tyči

         

    :-)))))
    Uff, to jsem si oddechl, když to tak dobře dopadlo. Vážně pěkně napsaný a dost ze života.

    Nevím, jestli bych uměl na poznámky hajného mlčet. Vytáčí mě to: sotva člověk se svými dětmi něco dělá, cokoli, hned je vystaven moudrým radilům z okolí. A všichni si hezky zamnou ruce, když se něco stane: vidíte, my jsme vám říkali, že jste blázni. Jasně, kdyby se děti válely doma u televize, bude je bolet břicho tak nanjevýš z chipsů...

    Ale díky za článek. Úlevou jsem se rozesmál, když jsem dočetl do konce. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2009
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: S capartem na závěsné tyči

         

    Pro dite mate vozit se sebou malou lekarnicku v ktery ma byt i antiacid a dostanete ho v lekarne . Rodicum v techto pripadech doporucuju velkyho panaka plumbrandy ......

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: S capartem na závěsné tyči

           

      Hm, moc tě nechápu. Zaprvé: nejsem doktor, ale jsem si skoro jist, že antacida by na uvedené obtíže nepomohla. Zadruhé ti každý rodič a každý druhý doktor potvrdí, že neexistuje nic, co dokáže okamžitě zastavit zvracení a průjmy u dítěte, když už jednou začnou. V podstatě ti nezbývá, než čekat, až se to uklidní, a pokud možno zavodňovat, nejlépe chlazenou kolou nebo silným čajem. Jestliže dítě zvrací i to, může taky skončit do dvou dnů ve špitále na kapačkách, protože ho prostě nedokážeš zavodnit.

      Zkrátka - to je mi zas rada... :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2009
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: S capartem na závěsné tyči

             

        Tady je k dostani Maalox nebo Peptobismol , jedna nebo dve polivkovy lzice a do 20ti minut je po zaludecnich bolestech , bliti , sracce a prdech . Vyzkouseny 6 cyclisty a 2 malymi asi 5 letymi detmi v eastern Europe . Have A nice day !

        [ Zpět ]
        Datum: 07.01.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: S capartem na závěsné tyči

               

          Pleteš si povahu problému. Tyhle přípravky se tu dají taky sehnat, ale jsou určeny k něčemu jinému. Každopádně: může to zabrat ve chvíli, kdy jde například o problém způsobený "přetažením" dítěte, prostě reakce na nadměrnou dlouhotrvající námahu. Tedy v případě problému, který by se nejspíš vyřešil i sám bez podání čehokoli prostě odpočinkem.
          V případě infekce nebo otravy jídlem reagují děti extrémně prudce a představa, že jejich žaludek v tu chvíli udrží 2 polévkové lžíce čehokoli, je směšně naivní. Není problém, co do nich dostat, ale JAK to do nich dostat.
          Odzkoušeno během devíti let náročných akcí s partou zhruba patnácti dětí ve věku 0 - 10 let a jejich rodičů... ;-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2009
          Autor: k.vl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: S capartem na závěsné tyči

                 

            Jinými slovy, zapomeňte na ty kupy prášků a necpěte to do dětí! Jinak opravdu zajímavý, takový pěkný "rodičovský" článek.

            [ Zpět ]
            Datum: 20.01.2009
            Autor: Neregistrovaný uživatel (xciko)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

339 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024