reklama

Greenway Berounka-Střela

Chcete strávit poslední teplý víkend roku na kole? Máme pro vás tip na výlet. Nejmladší Greenway v ČR Berounka-Střela je 80 km dlouhá a spojuje dvě romantické řeky s příchutí dávné historie.

Datum: 09.10.2008
Autor: Redakce
  • Re: Greenway Berounka-Střela

         

    trasa to může být krásná ale má to jeden háček. Neuděláte okruh takže jste odkázáni na vlak :-( nebo někoho s autem.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2008
    Autor: kucism
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Greenway Berounka-Střela

           

      Trasa je to přenádherná, vede úžasnou krajinou, takřka celá je mimo silnice, minimálně přejezdů přes místní silničky. Trochu nepříjemně jsem zakufrovala v Jesenici, poněkud se tam ztrácí značení. Ale jinak nádhera. A trochu škoda, že to netvoří nějaký okruh. Z Křivoklátu jsem měla zajištěnou dopravu.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Božka ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Greenway Berounka-Střela

           

      proč by cesty měly vést do kruhu???
      Až doteď jsem si myslel, že cesty mjí vés ODNĚKUD a NĚKAM. Od počátku věků to tak bylo a nemyslím si, že by to bylo špatně. Naopak mi přijde představa cesty která nikam nevede docela zbytečná...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2008
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Greenway Berounka-Střela

             

        Je to tak, ale zrovna tahle stezka je blbá, že je celkem blbě dostupná a pokud tam nechceš jet autem, tak ti to na den moc nevychází....

        [ Zpět ]
        Datum: 18.10.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Greenway Berounka-Střela

               

          Musíš bydlet na vhodném místě. Jezdíme celkem často úsek Žihle->Plzeň s tím, že tam jedem vlakem a zpět na kole. Ideální kombinace.
          Akorát oproti té uvedené trase, tak sem kousek jezdíme jinak, protože popsaná trasa se na pár místech vyhýbá právě těm úplně nejlepším terénům, co na té trase jsou.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.10.2008
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Greenway Berounka-Střela

         

    Mensim masochistum, kteri jedou na zacatek vlakem, doporucuju zacit az v Lasovicich - prvni kilometry za Krivoklatem jsou dost strasny - ostre neprehledne zatacky po silnici, navic az po Mestecko docela surovy kopec. Ale je taky mozne, ze jsem se ze zacatku nejak odchylil z trasy - dlouho jsem nepotkaval cedulky greenway. Dojel jsem jen do Jesenice, ale bylo to super.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MYZA)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

451 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024