reklama

Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

Na počátku senzační cesty dvou českých cyklistů bylo přání Františka Šestáka ze Sedlice u Blatné projet si na kole americkou matku cest Route 66 a stylově tak oslavit své 66. narozeniny.

Datum: 28.06.2007
Autor: Redakce
  • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

         

    S Šestákem se od vidění znám. Jel jsem s ním z Hluboké nad Vltavou do Písku (on pak pokračoval až do Blatné). Můžu jen říci že to byla pro mně čest a že je to borec jako hrom. Tajně si přeju aby mi to jednou jezdilo tak jako jemu.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

           

      Ahoj, jak jsem Tě v krátkosti poznal, jsem přesvědčen, že o svou budoucnost nemusíš mít až tak velké obavy na kole ani v životě. Prostě prima kluk, víš co chceš. Šesták

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Sesták František (sestak.fr@guick))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

             

        Zdravím a gratuluju k dalšímu velkému výkonu.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.07.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

         

    Pane jo, tak tohle jim závidím, že asi prasknu :o)) Tu trasu bych si chtěl taky projet...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

           

      škoda té chudé fotogalerie, musí mít spoustu superfotek

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2007
      Autor: Aladin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

             

        Díky, je to dobrý postřeh, ale zatím nebyl čas a taky únava. Fotek je dost, tak to vylepšíme, když vidím, že je zájem. Jo - a také v tomhle komerčním a reklamním oboru moc neumím chodit. Pochop léta.- Díky a Ahoj !!!

        [ Zpět ]
        Datum: 05.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Sesták František (sestak.fr@guick))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

               

          Také gratuluji k takovému obdivuhodnému výkonu a chtěl bych využít této příležitosti a zeptat se, zda zase bude nějaká beseda (v Písku či v Protivíně) jako byla po absolvování cesty na konec světa! Předem děkuji.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.07.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

                 

            Děkuji za uznání. V Písku i v Protivíně se mi na besedách velmi líbilo a rád tam znovu přijedu. Podzim a zima je pro besedy nejvhodnější čas. Tak to necháme zatím asi trochu "uležet" a určitě nashle !

            [ Zpět ]
            Datum: 08.07.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (František Šesták ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

           

      Zdravím Tě Aladine. Doufám, že jsi zatím neprasknul, protože s tou závistí to určitě nemyslíš také tak docela vážně. Cesta to byla zajímavá, ale hodně náročná po všech stránkách. V současné době už není problém podívat se kamkoliv a do míst, která mojí generaci zněla velmi vzdáleně a nedosažitelně. My staří to teď doháníme a stejně už nedoženeme. Určitě patříš do mladé generace, pro kterou je teď svět otevřený. Je tolik zajímavých míst, jen je nějak seřadit a nezapomenout, že u nás v Čechách je tolik krásných míst, která stojí za poznání. Bohužel to tadfy nemají cyklisti lehké, přestože nelze přehlédnout, že i v tomto směru se hodně udělalo. Měj se fajn - Šesták

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Sesták František)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

             

        Dobrý den, s tou závistí to samozřejmě bylo myšleno s nadsázkou :-) Do R66 jsem se zamiloval, už když jsem četl článek o někom, kdo ji projel na motorce a teď vy jste mě dostali úplně. Zatím jezdím spíš menší výlety doma a v okolních státech, na takovou snovou výpravu se chystám až tak za deset patnáct let a vaše cesta mě definitivně utvrdila v rozhodnutí, kam se vydám. Doufám, že o svém výletu vydáte knihu, už se na ni moc těším !

        [ Zpět ]
        Datum: 09.07.2007
        Autor: Aladin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

         

    Já sem trochu "vysazenej" na tu Arizonu a stejně jako odbivuju Lucku s Michalem, tak obdivuju i tyhle frajery, přestože Flagstaff, kde jsem potkal Historical Route 66, byl už o něco chladnější než jižní Arizona, přesto zdejší krajina byla malinko nehostiná. A všichni mi slibovali husté lesy, ale pořád nic... Taková nudná krajina. Přesto určitě pro Čecha obrovsky zajímavá.. Je to zase úplně něco jinýho...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

           

      Já zas se musím sklonit, že i v tomto věku jsou někteří schopni podávat takové výkony. My mladší toho budeme muset ještě hodně najezdit
      Nedávno mi přišel tento článek
      http://www.cyklistikakrnov.com/Cykloturistika...
      V 58 letech se vydal na kole, bez nějakého většího tréninku k moři do Chorvatska

      [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2007
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

             

        Ahoj Asterixi, víš, my staří si strašně užíváme možnosti volného, svobodného cestování. To dříve nešlo. Asi proto se v nás probouzejí nové aktivity, elán a chuť do života a do cestování. Před dvěma lety jsem s kolegou projel 10 států západní Evropy. Za 68 dnů jsme zvládli do Portugalska a zpět, najeli jsme 6.087 km. O cestě jsem vlastním nákladem vydal cestopisnou knihu s názvem "Z Čech až na konec světa", s podtitulkem "Svatojakubskou cestou na mys Finisterre" , dělám besedy s promítáním fotografií / bylo už jich asi 45/. Knihu prodávám při besedách, nebo zájemcům zasílám poštou. Z toho pána si musím vzít příklad a zlepšit markering a propagaci. Napsal to velmi hezky,ten výkon stojí za zveřejnění.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (František Šesták ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

           

      Tak vidíš jak je všechno relativní. Když jsme se blížili k Flagstaffu /před ním byl nejvyšší bod R66/, měli jsme za sebou nehostinnou pouštní a polopouštní, nezáživnou klrajinu, tak tam jsme se radovali, že konečně zase vidíme první lesní porosty a hezké borovice. Je pravda, že i dál bylo dost nehostinných míst. Ale stálo to za námahu.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (František Šesták ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

         

    Něco jsem na netu našel :
    http://mujweb.cz/www/f-sestak/index.htm?r=7525
    Doporučuji pečlivě prostudovat aby tady mladší ročníky zase neskučely že mají pocit vyhoření :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

         

    Také gratulujeme k Vašemu úžasnému výkonu a těšíme se na další přednášku v Protivíně.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Cykloholky z Rafandy ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

         

    Pane Šestáku, blahopřeju k dalšímu skvělému výkonu! Vyšla / vyjde z Vaší cesty po R66 kniha ? Ta z výparvy na " Konec světa " je skvělá.
    Mimochodem: "Na tržišti " s heligonkou asi k zastižení nebudete :-). Třeba Vás potkám v Sedlici až budu "dupad do pedálů" cestou od Pily.
    Moc a moc dalších kilomterů. Vašek Janota

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vašek Janota ( ten mladší ) ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

           

      Ahoj Vašku, moc mne potěšil e-mail od tebe. Kdykoliv pojedeš kolem /nemusí to být jen s kolem/, určitě se zastav. Uděláš mi radost,popovídáme amůže dojít i na tu slavnou heligonku. Na knihu mám velmi kladný ohlas ze všech koutů republiky, mám z toho dobrý pocit, ale od lidí které znám, si toho zvlášť považuji. Je dobře, že vynaložené úsilí s jejím vydání nebylo zbytečné. V souvislosti s tím se množí dotazy, jestli vydám knihu další. Zatím nemohu odpovědět, nevím. Určitě budou články v časopisech. Měj se moc hezky, děkuji a nashle!!

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (FŠ ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

         

    Je to uz dva roky co jsem prejel Canadu z Halifax do Vancouver sam . Na Vancouver Island ve Victorii jsem potkal kluka s holkou z CZ , kola meli nemecky od firmyHercules a paniers od firmy Autor . Chteli si prohlidnout Vancouver Island a pak zamirit do LA a do San Diega a tak jsem s nima chvili vandroval nez jsme se ve Viktorii nalodili na ferry ktera nas vyplivla v Seattle . Tam se nase cesty delily , ja pokracoval prez Sedro Valley do Rockies po Cascade Hw na Whinthrop a oni dal na jih . Poslal jsem jim nekolik pohledu a fotky . Jejich posledni dopis s nabidlou na cyclovandr z Panamy do Chile jsem obdrzel letos na jare . Samozrejme ze bych jel se svoji partnerkou ale muj dopis s odpovedi me prisel zpatky s poznamkou adresat neznamy . E mail nefunguje . Tak ze Milane a Kveto jestli to ctete poslete me E mail , je furt stejna a moje adresa taky .

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dvojice Čechů zdolala na kolech Route 66

           

      Reakce na Davida Svobodu , Je lepsijezdit pres USA nez prez Canadu , samozrejme ze ze zapadu ja vychod kvuli vetrum . V opacnym smeru se nadrez jako kun .... Jeden jediny velky duvod proc prez USA , v Canade jsou ridicii prasata , v USA jsou ridici preci jen o moc ohleduplnejsi a na silnici se budes citit bezpecneji . 2 duvod je ze je tam fura vedlejsich silnic . Ja blbec vymazal nakym omylem E mail , nevim kdy chces jet a mozna ze bych jel taky , napis me esi Ti muzu nejak pomoci ! PS ; Budeme si tykat , OK ?

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Trek 520)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024