reklama

Naši cykloturisté ve světě

Cykloturistická sezóna je v plném proudu. Mnozí z vás mají svoji dovolenou už za sebou, někteří se na ni teprve chystají. V převážné většině to bývají jeden až dva týdny cykloputování po vlastech českých, slovenských i cizích krajinách.

Datum: 13.08.2006
Autor: Redakce
  • Re: Naši cykloturisté ve světě

         

    Řeknu Vám, že jim opravdu upřimně závidím. Ale přeju co nejlepší.
    Úplně jsem si nad knihami Jana Vlasáka vzpomínal jak je v tý Evropě krásně.
    Docela by mě překvapilo, kdybych potkal třeba Lucku s Michalem na Grand Canyonu.....
    Už se těším na další knížky....

    [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Naši cykloturisté ve světě

         

    O těchto hvězdách ale už víme všechno.
    Já bych si ale raději přečetl něco o osudech obyčejných neznámých lidí, kteří se na podobné nebo třeba kratší cesty vydali.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (informator)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Naši cykloturisté ve světě

           

      Jenomže většina těchto lidí neumí, nebo nepovažuje za nutný svoje zážitky někde publikovat.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.08.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Naši cykloturisté ve světě

           

      Obcas sem chodi cyklopoustevnik a myslim, ze ten by mel taky o cem vypravet...

      [ Zpět ]
      Datum: 14.08.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Naši cykloturisté ve světě

         

    Doufam, ze se nam s Kamcou taky splni nas velky sen...na kole Evropou. Behem pristiho roku na to chcem nastradat prasule a pak vyrazit. No a ja porad doufam, ze se konecne podivam do sveho vysneneho Nepalu..ale tam radeji bez kola a na co nejdelsi dobu, at si tech prujmu poradne uzijem:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Naši cykloturisté ve světě

           

      Jak behem pristiho roku?!? Vzdyt odjizdite uz ted, ne?!?
      Mimochodem - ted jsem v Tatrach potkala kluka, ktery na pristiho pul rok planuje Španelsko za ucelem vydelani penez a pak Peru, Chile a Novy Zeland - ty ani nevis, co mate za moznosti, o tomhle se nam ve vasem veku ani nesnilo a to si zase az tak stara nepripadam (i kdyz je to rozdil 20ti let...). V tomhle smeru jsem asi ale asi dost za zenitem. Tak si to koukejte uzit i za nas... :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 14.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Naši cykloturisté ve světě

             

        Já už si užívám a ještě teprve budu....
        Teď sem si nadělal takových známých, že budete čumět....
        Budu Vám v sobotu vyprávět o tom, jak je amerika "svobodná".....
        Jinak by mě zajímala třeba statistika, kolik českých cyklistů cestuje do zahraničí, kolik jich jezdí k nám a jaký je poměr k ostatním národům....
        Ježiš, začínám být úchylnej na statistiku :-D

        [ Zpět ]
        Datum: 14.08.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Naši cykloturisté ve světě

             

        Juju...7.9 odletame smer Skotsko:-) Ale zatim jen "pracovne"...jestli se Au-pair da povazovat za praci:-) To je spis drina:-) Kazdopadne jsme si taky uvedomili, ze sedet doma na zadku neni to nej, co se v zivote da udelat. A jak pises...ted je tolik moznosti. Skoda, ze nas to nenapadlo trosku driv:-) Ale nastesti jeste neni uplne pozde:-) Planu je strasne moc, ale radeji o nich moc nemluvime. Na letosek jsme planovali Nordkapp a moc se to nepovedlo. Proto opatrne, moc o tom nekecat a pak hrrrr do toho:-) Nordkapp je sen nas obou, takze nas urcite ceka...

        [ Zpět ]
        Datum: 14.08.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Naši cykloturisté ve světě

               

          Banánovníku mě teda ta Amerika zas tak svobodná nepřipadla spíše jak co.Tedy pravda život je tam jiný když jsme jim vykládali jak tady žijem tak teprv čuměli co můžem a oni ne.JEŠTĚ vzkaz pro Radku nikdy není pozdě.Já taky jsem už starší a mít možnosti jak mají mladí nyní tak neváhám a cestuji jak zběsilá.To mi jsme si v mládí tak mohli jet do NDR .

          [ Zpět ]
          Datum: 04.09.2006
          Autor: liška
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Naši cykloturisté ve světě

                 

            No vždyť jo, proto je to slovo v uvozovkách...
            Tam je to policejní stát.... američani jako takový nejsou špatní, jen se na ně tlačí ze všech stran propaganda...
            No já sem mladej, neváhám, cestuju jak můžu, ale peněz na to není tolik kolik bych si představoval.....

            [ Zpět ]
            Datum: 04.09.2006
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Naši cykloturisté ve světě

                   

              Podívej se na VLASÁKA jak cestuje taky má velký kuloví.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.09.2006
              Autor: liška
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Naši cykloturisté ve světě

                     

                Vlasák je starej chlap, má prd, jezdí na starým kole, bydlí ve starým polorozpadlým baráku, ale ten člověk si užívá života jak jen může, strašně ho obdivuju. Pane Vlasák, sorry za asi trochu drsné vyjádření, ale vy jste fakt PAN KOLAŘ

                [ Zpět ]
                Datum: 07.11.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza1 ([email protected]))
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Naši cykloturisté ve světě

                       

                  Vlasák je bezpochyby svobodný člověk, který si zvolil způsob života, který mu vyhovuje. Ale je to na úkor ostatních věcí v životě, kterých se my - teda já, abych nemluvil za jiné -nedokážeme vzdát. Třeba rodina, trocha pohodlí...Já hrozně vyjíždím ven, do světa, na kole nebo s báglem do hor ale zrovna tak se rád vracím domů. Je to asi trochu schíza, ale tak to prostě mám. Jinak si Vlasáka taky vážím, ale žít bych tak nechtěl.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 07.11.2006
                  Autor: Zden42
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Naši cykloturisté ve světě

                       

                  Vlasák a všichni tyhle světoběžníci jsou pro mně cyklističtí bozi. Právě jejich knihy mě neuvěřitelně nabíjí a motivují k dalšímu ježdění. Obdivuju je víc než Armstronga, Ulricha, Lopeze a jim podobný sypače.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 07.11.2006
                  Autor: Petrun
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Naši cykloturisté ve světě

                         

                    Máš můj maximální souhlas!!! Nejsou to pro mne sice bozi, ale před lidmi jako je Tomšíček,Červený,Vlasák atd. hluboce smekám a zároveň neskonale závidím. Bohužel tato doba volnosti pro mne přišla pozdě. Většinu těchto knížek jsem četl. Některé jsou napsány poutavě a zajímavě, jiné mi připadají nudné a autor asi nedokázal vyhodnotit zážitky, které na cestě zažil. Porovnávat ale Vlasáka s Armstrongem asi nelze.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 08.11.2006
                    Autor: Neregistrovaný uživatel (kocour)
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Naši cykloturisté ve světě

                           

                      Nechtěl jsem je porovnávat. Chtěl jsem jen říct že si třeba Vlasáka vážím víc než těhle nasypanejch takycyklistů. Ze závodních cyklistů je pro mně hvězda a vzor například Jan Kopka.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 08.11.2006
                      Autor: Petrun
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Naši cykloturisté ve světě

                             

                        Já jsem o něco starší než ty. Pro mne vždy bude hvězda Jan Smolík a nejkrásnější závody ZM, které se později dost zpolitizovali. Když jeli závodníci okolo mne, tak jsem měl oči jako tenisáky. Celé hodinyjsem stál u silnice a čekal až projede poslední. Byla to nádhera pozorovat ty závodníky, kteří okolo mne projížděli ve vzdálenosti 1-2 metrů. Stále na to vzpomínám. Máš pravdu Kopka je pan cyklista.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 09.11.2006
                        Autor: Neregistrovaný uživatel (kocour)
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Naši cykloturisté ve světě

                       

                  To jeden můj známý je Kolář příjmením a přestože před časem oslavil šedesátku, ve volném čase (pokud zrovna neřídí svoje podniky) z kola nesleze. Pravidelně jezdí třeba Krále Šumavy (už mu zrušili jeho věkovou kategorii, pač v ní zůstal sám), prostě si to užívá...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 08.11.2006
                  Autor: Danik
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024