reklama

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti Bulharsku jsme tady to kafe do kelímku dostali zdarma. Luděk k tomu obdržel i pivo, takže snídal jogurt a lahváče. Kamarád z Těchonína, když jsem mu poslala fotku, nám tuto stravu pochválil.…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.12.2023
Autor: Peggy
  • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

         

    S potěšením přečteno, díky...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2023
    Autor: 51326
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

         

    To je tak dobré, jako kdybych to nepsal já :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2023
    Autor: cykliska
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

         

    Závěr? Ano, s tím jsem musel počítat ... Doufám, že vaše zážitky z cest tímhle dílem nekončí, že vzpomeneš na nějakou anabázi zdřív (abych/abychom se měli na co těšit).
    Děkuji !

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2023
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

           

      Díky. To je milé.
      Vzhledem k tomu, že tohle byla cesta z roku 2021, mám v zásobě ještě loňskou a letošní. Ale teď si dám chvilku pauzu a prostor zde uvolním zase někomu jinému :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2023
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

             

        Vaše cestování sleduji téměř od Vašich začátků (2009 ?), ba jsem majitelem trilogie Cyklotoulky a to dokonce s podpisy mlaďochů, které jsem získal na jednom setkání ve Frýdku - Místku v rámci Festivalu cyklocestování.
        Jinak dění sleduji na Vašich stránkách epastorek.cz. No a vždy smekám před tím odhodláním a sílou všechny ty zážitky dát v takovém rozsahu na papír. Přeji i nadále hodně nápadů a taky šťastných návratů.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.12.2023
        Autor: kotek
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

               

          Jé, děkuji!
          Ten Frýdek-Místek si pamatuji, byli jsme tam jen jednou a zrovna děti byly nějaký nemocný, spali jsme tam u známých a přes noc horečka, tak to bylo takové mrzuté.
          Ohledně epastorku, před nedávnem jsem měla pocit, že se většina aktivit přesunula na sociální sítě, tak jsem si říkala, jestli to má smysl ještě udržovat. Ale jednak je to výborné místo, kde si ukládám paměti já :-) a jednak sama mám pár oblíbených stránek jiných lidí, kam ráda chodím a mrzelo by mne, kdyby skončily (jako ty stránky :-) ). Navíc mě psaní docela baví, s papírem už to je horší, ale tak aspoň digitálně :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.12.2023
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

                 

            Jen udržuj, máš více sledovatelů !

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.12.2023
            Autor: Karel-ch
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

             

        Tak Pegy, uvolnila si prostor někomu jinému ( shodou okolností mně) ale teď rychle piš. Mám pocit, že nás toho ještě čeká moc. Tak sem s tím. Už se těším.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.01.2024
        Autor: Stanley58
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

               

          Děkuju :-)
          Něco připraveno mám, teď jen musím počkat, až vyjde první číslo Cykloturistiky s mým článkem a pak se do toho pustím i na nakole, kde to samozřejmě bude rozepsáno detailněji.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.02.2024
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

         

    Gratuluji k úctyhodnému výkonu. Smekám hlavně před dětmi. Ušlapali slušnou porci jak do dálky, tak i do výšky.
    A už se těším na vaše další putování :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.12.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

107 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024