reklama

LontBent - říjnová vyjížďka

Termín: 29.10.2023
Místo: Brno, "Cyklovýpadovka" za Olympií

Říjnová vyjížďka lehokolistů z lontu. Ani leho ani lont nejsou podmínkou. :-)
Říjen jen tak symbolicky - sejdeme se za Olympií (cca u nábytku Sconto) a vyrazíme na oběd do Pavíru v Židlochovicích.
Zájemci přes Akátovou věž https://mapy.cz/s/pasocaluho , slabší kusy pořád po rovnice po cyklotrase č…

Datum: 27.10.2023
Autor: Ifča
  • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

         

    Případnou diskuzi lze vést buď tady nebo na průběžném celoročním vlákně https://www.nakole.cz/diskuse/30248-lontbent...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2023
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

           

      Místo dnešní Macochy, kam jsem nejel, dávám přednost téhle nedělní akci.
      Nezapomenout, že to bude už zas podle toho normálního, tedy správného času, kdy nám konečně zas vrátí tu sebranou hodinu volna.
      (Smůlu mají ovšem ti na noční směně, a tuplem, jestli to na někoho vychází každý rok stejně - no stane se.)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.10.2023
      Autor: Radek
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

         

    Blato mého bloudění ze mně padalo ještě v rychlíku domů :-D Trasu se mi podařilo jen na bikemap a nedal sem heslo tak nic.
    Jako připomenulo mi to takovéto od cukrárny k cukrárně :-D
    Ale mobil jsem nechal doma, a těch lidí, co mi radilo s navigací, rybář co mi pomáhal s kolem přes jez, bruslař co se mnou jel těch 10km do centra cestou zpátky od Sconta. Pochopil jsem, že má kondice je opravdu zlá až žádná...
    Chodníky na mapách, co jsou blátivou cestičkou a polem nepolem, kde bych si s maratonem vzadu ani neškrtl, byly úseky jak na rotopedu, usilovné šlapání na místě :-D Docela jsem hleděl, že se rozlámal číslíčkový řetěz, čajná světýlka vzdadu taky nedojely všechny a ztracené krytky z nich mi zabezpečili náhradní díly. Odrazka už visí na bindrech...
    Ale zažil jsem komickou situaci na nádru nástupiště 5 ve Štatlu, sedím na trikonovi a tlačím do sebe ve stylu "narveme do popelnic" makový závin. Tu se přede mnou zastaví floutci s nějakým jedem, s velkou spotřebou toaletního papíru, v petkách, Bráník se to jmenovalo. Tu jeden tak 15 zaostří zraky mým směrem. Velkým rozmáchlým gestem na mně upoutá pozornost tlupy a začal jsem mít obavy o závin, ale. Výkřik na perónu 5 "On sedí na kole a na jakém kole!" A vyrazil mým směrem. Zrychlil jsem žvýkání... Zastavil se přede mnou a upřel na mně podled a vyartikuloval: Jak se na tom jede? - Pohodlně. - No to vidím. (tu se zašklebil velkým přemýšlením) - A jak se to řídí? - Tak se na mně podívej ještě jednou. No musíš pode mně. (Trknul jsem do řídítka) - Jé děcka dívajte na to řízení, ani volant to nemá!.
    Pak halasně zamířili na zápas Komety v Rondu.
    Tak jsem pochopil, že ke šťastné jízdě na tříkolce mi chybí volant ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2023
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

           

      Hmm... kondice zlá až žádná... jakoby mi to něco připomínalo... :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2023
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

           

      ... se divím, že nepíšeš také tak dlouhé litanie jako Jindra. Však ukecanej ´si stejně!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2023
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

             

        Zjevně nemá potřebu světu sdělovat, kolikrát za den urinoval a jaká byla barva stolice...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.10.2023
        Autor: radka
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

               

          Nemohla byste si najít jiná témata ke komentování? Fakt mě nebaví klikat na nové příspěvky k tématům, které mě zajímají a pak číst takováto "moudra".

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.10.2023
          Autor: Milan-P
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

                 

            Šmarjápanno, ty si teda morous.
            Hele, a co kdyby si také pokáral AVeho. Nebo si troufáš prskat jen na někoho?!?
            Nebo si mě dej na BL a budeš mít pokoj.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.10.2023
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

                   

              Jo, AV má také příspěvky, které mi vadí. Ale četnost jeho příspěvků k mnou preferovaných tématům je násobně nižší, než těch Vašich. Tedy je hodlám tolerovat.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.10.2023
              Autor: Milan-P
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

                     

                Pak ti nezbývá než ten black list.
                Sorry, ale fakt se tě nebudu ptát, jestli můžu něco někam napsat.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.10.2023
                Autor: radka
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

                       

                  A jak se to dá udělat?

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 29.10.2023
                  Autor: Milan-P
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

                         

                    Tedy zařadit na black list?

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 29.10.2023
                    Autor: Milan-P
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

                           

                      Klikneš si na můj nick a pak "zařadit na black list".

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 29.10.2023
                      Autor: radka
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

                             

                        Díky. :-)

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 30.10.2023
                        Autor: Milan-P
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

                               

                          Když si od někoho zablokuješ zprávy, tak mu nepiš.

                          Takže BL funguje přesně tak, jak píšeš. Není to o tom, že "něco nefunguje".

                          Pokud už si několikrát žádal admina o zrušení profilu pak sorry, ale nechápu, proč sem tedy chodíš.
                          To, zda jsi na diskuzi nebo ne přece vůbec nesouvisí s tím, zda tady máš nebo nemáš profil.

                          Ostatním se omlouvám za OT - odpověděla bych obálkou, ale to už, bohužel, nešlo.

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 30.10.2023
                          Autor: radka
                          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

             

        Tak je taky piš :-D To to je taky sociální síť, jsou tu fotky jídel z restaurací a jiná sdílení :-D Třeba jsem chtěl za každou cenu pobavit. No, nepovedlo se :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.10.2023
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent - říjnová vyjížďka

         

    Pěkná projížďka. Potkali jsme se, byl oběd, byla cukrárna, co víc si přát.
    Přes Výhon jsem to vzal až zpátky, z Židlochovic. Přece jenom bylo potřeba spálit tu nálož zákusků.
    Jel jsem po té cestě, co je na mapě plnou čarou, ne čárkovanou. Cesta sypaná různorodým štěrkem, ale už trochu uježděným, takže to šlo dobře až nahoru. Jenom jsem si představil, jak by se ta sjízdná stopa trefovala třeba potmě. Kdepak!
    Dolů už po asfaltu, pak na Slavkov a trochu zajížďka přes Bučovice.
    Zlákaly mě nějaké polní asfaltky, kde jsem už dlouho nejel a když jedna skončila před branou JZD, tak než se vracet kus stejnou cestou, vzal jsem to zkratkou kanálem... kdysi jsem tam spadnul v bahně, tak proč to nezkusit znova.
    Celkem dnes nečekaně 183 km.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2023
    Autor: Radek
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024