reklama

6.část - Bulharsko – k moři!

Naše děti už dávno vědí, že když k moři, tak si k němu musí dojet na kole. Těšily se, ale to horko tyhle poslední dny bylo opravdu těžko snesitelné.
Dvacátý pátý den mě přestalo bavit i to ranní slunce, které jsem ještě jakžtakž tolerovala, protože osušilo noční rosu a tedy i stany. Na tu blankytně…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.10.2023
Autor: Peggy
  • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

         

    Krásně počtení...
    Děkuji za zpříjemnění večera :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

         

    Taky čtu blogy ... tento se mi obzvlášť líbil, taky ráda přijíždím na pobřeží na kole. Nějaké ty útrapy cestou bývají děsné. Mám to vůbec zapotřebí? A jedu zas. Ale ty vaše cesty jsou samozřejmě extrémnější. Po šťastném návratu to vypadá pak vše jinak, lépe.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2023
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

           

      Čím jste se nakonec Arnoštovi odvděčili? Nějak mi to uniklo.
      Vedro vám nezávidím, to muselo být šílené, nedovedu si to ani představit.
      Počítání piv nemělo chybu, i fikaná kamufláž, jak se dostat k dalšímu kousku, aby to Šárka nevěděla, maskovanou za nezbytné hlídání kol.
      Protečené nepromokavé vaky je nepříjemná a někdy i nebezpečná událost, chápu ale zdůvodnění, že dosud jste dlouho měli čtyřicítky, to by fakt poctivě roloval jen debil.
      Jo a skoro bych zapomněla, opět výtečné počtení, už se těším na pokračování.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2023
      Autor: šíp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

             

        Nemá to být jako pointa na závěr? (Měla bych soukromý tip... :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.10.2023
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

               

          Ne ne, žádná světoborná pointa v tom nebude. Vyžádali jsme si adresu a poslala jsem mu naše knížky. Já jsem měla totiž původně zmínku o té knížce "Pod koly se zvedá Evropa" na závěr té příhody s Arnoštem, pak pži úpravě článku jsem tu větu přehodila na začátek, čímž pádem ta moje věta o tom, že už vím, jak se mu odvděčím tam zůstala opravdu vytržená z kontextu, v tom má šíp pravdu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.10.2023
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

                 

            Aha... já si myslela, že tím povídání na závěr skončíš. Jak jste mu z domu poslali knížky. :-)
            Ale tip mi vyšel.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.10.2023
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

             

        Protečení nebylo naštěstí úplné, protože jsme měli pravou stranu kol pod "střechou", takže vystavené byly jen levé bágly. Hledala jsem ještě nějakou fotku, kde by to bylo vidět a našla jen toto...
        Vidím, že Luděk stihl přikrýt řídítka mého kola igelitem, čímž zakryl a zachránil i můj levý přední bágl, takže mně nateklo jen do zadního.
        Z té střechy to tam teklo jako z vodopádu. Ono v té nejhorší čině fotit fakt nešlo, teprve až potom.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.10.2023
        Autor: Peggy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

         

    Jako seminárka perfektní, kdybys byla na MU, zřejmě by ti to přijali i jako diplomku. 8-DDD
    Za mě všechny palce, co mám ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2023
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

           

      Jako vážně? A já jako blbec píšu naprosto nudnou a nezáživnou diplomku na VŠE o nějakých počítačových programech na matematické modelování ekonomických procesů.... (což byl můj obor, co jsem studovala)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.10.2023
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

         

    Moc hezký! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2023
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

         

    Omlouvám se, že mi pokračování trvá tak dlouho, ale kdyby měl někdo zájem vidět nás "naživo", tedy přes monitor nebo obrazovku, tak zítra (pátek 24.11.) v osm hodin večer budeme vyprávět v rámci mini cyklocestovatelského festivalu pořádaného časopisem Cykloturistika právě o této cestě. Nemusíte nikam chodit, dívejte se z pohodlí domova klidně v pyžamu :-)

    https://eshop.cykloturistika.cz/vstupenky-na...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2023
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

           

      Paleček dolů jsem dal já, za to "Omlouvám se".
      Omlouváš se? Proč? Většina lidí nedosáhla tam kde ty.
      Už se nikdy neomlouvej.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2023
      Autor: Rob144
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

             

        Ta omluva je o slušnosti, která tobě evidentně schází

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.11.2023
        Autor: AV
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: 6.část - Bulharsko – k moři!

               

          Tobě schází hlavně přesah, nadhled a zkušenost.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.12.2023
          Autor: Rob144
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024