reklama

Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta pro

Kdo četl naši knihu Cyklotoulky 3 po Balkáně, tak si možná vzpomene, že jsem tam Miroslavovi věnovala celou jednu kapitolu. Teď mu věnuji celou jednu kapitolu blogu. Všechna setkání na cestách, která se protáhnou přes noc, bývají nezapomenutelná. Miroslav a Nevena z Niše jsou ale jedni z těch…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.06.2023
Autor: Peggy
  • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

         

    Abych nevyžíral zde, ptevřel jsem si Treking a prošel jsem si vaše/Vaše putování s nočníkem ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2023
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

         

    Pěkné, také jsem našla na cestách kamaráda, už nám trvá přátelství 8 let.
    Jinak navážu na 1. příspěvek. Když se o vás doma zmiňuji, aby bylo jasno, o koho jde, říkám: To jsou ti, co jeli s nočníkem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2023
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

           

      No jo, s nočníkem, to se to cestovalo, to byla paráda!

      Pořád jsem se chystala, že sepíšu pokračování, ale nějak k tomu nedocházelo. A teď už je to spíš na "Cyklotoulky s puberťáky", což by patřilo spíš do sekce drama nebo tragikomedie než cestopis.
      :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2023
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

             

        Ale stále hezké. Do "tragédie" se to určitě nezvrtne, najezdíte společně ještě hodně kilometrů. Děti ještě nejsou staré. Jeli jsme Odru-Nisu 4 roky po vás, dětem bylo 24 a 19, letos jsme slavili 10 let, děti mi splnily přání projet se po té cestě aspoň kousek o víkendu, už bohužel nemívají prázdniny.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2023
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

               

          Letos už jedeme na výrazně zkrácenou cestu, co se času týče, tak o polovinu, a uvidíme...
          Ani jsem nevěděla, že mohu mazat cizí příspěvky. Tento zdvojený jsem smazala na přání.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2023
          Autor: Peggy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 20.06.2023
        Autor: Quatsch
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 20.06.2023
          Autor: Quatsch
      • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

             

        Vzpomínky jsou vždycky pěkné- i když to "tenkrát" tak nevypadalo. Já si po přečtení promítl svou cestu přes Srbsko do Bulharska(2014)a osvěžení v "bazénku pro chudé" u cesty před lázněmi Ždrelo. Pokračoval jsem tehdy na klášter Gornjak, Krepolin a Zaječar. Krásné čtení!!!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2023
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

               

          Kousek za tím klášterem jsme spali a z Krepoljinu jeli na jih na Milanovac a dál...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2023
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 22.06.2023
        Autor: Peggy
  • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

         

    Moc hezky napsaný, ostatně jako všechno od tebe. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2023
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

         

    Ako vždy, radosť prečítať.
    Mám aj otázku prosím:
    Ten jablčný ocot do vody ako dezinfekcia?
    Ďakujem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2023
    Autor: palot
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

           

      No, tomu jsem právě kvůli jazykové bariéře bohužel dobře neporozuměla. Ta desinfekce taky, ale to je spíš až druhotný účinek, ten první je nějaké doplnění látek, minerály a tak, co ten ocet obsahuje.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2023
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta

           

      Čtení druhého dílu putování jsem odkládala, jelikož jsem věděla, že Peggy již s rodinou vyrazila na letošní cyklo vandrování, a chtěla jsem počkat, až bude zpátky, a začne sem lifrovat pokračování. Zatím se tak nestalo, ovšem já jsem nevydržela, a pustila se nedočkavě do čtení. Jako obvykle, paráda, moc se mi to líbí, holt je poznat, že autorka je zkušená spisovatelka, umí si pohrát se slovy, vygradovat napětí a zároveň poskytnout informace. Už se moc těším, až zveřejní další díly.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2023
      Autor: šíp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

241 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024