reklama
Země: Kyrgyzstán Kyrgyzstán, Kazachstán Kazachstán

Cyklopromítačka - Kazachstán a Kyrgyzstán s dětmi

Pokud byste měli zájem poslechnout si, jak se nám letos jezdilo po Kazachstánu a Kyrgyzstánu (psanej blog bude snad někdy taky, ale kdo ví kdy....) s dětmi (náctiletými) tak Vás zvu na online promítání:
https://376492.myshoptet.com/prednaska...

Plus jsou tam další dny i další cykloturistická témata... Je to takový mini online festiválek.

Helejte, já vím, že si nejspíš říkáte, že přednáška naživo je lepší, ale možná by se o tom dalo polemizovat. Já do toho vloni šla taky trochu s despektem a nakonec mě překvapilo, jak to bylo boží. My to máme všude daleko a takhle nemusíme nikam jezdit. Prostě se jen rozplácnete u telky (klidně v pyžamu). Má člověk čumět na nějakou blbost na Nově nebo donekonečna překlikávat mezi pořady, co nás stejně nezajímají? Případně sledovat profesionální cestopisy, ze kterých se stejně vyklubou pořady o vaření a jídle? Jo já vím, teď je ten fotbalový Katar... hmm... těžká konkurence. Pro mě teda naštěstí ne... Jo a můžete klást dotazy nebo zůstat v anonymitě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.11.2022
Autor: Peggy
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 05.01.2023
    Autor: sofia2023
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

386 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024