reklama

5 výživových tipů pro zlepšení výkonnosti na kole

(inzerce) Pravidelně polykáte kilometry na intenzivních trénincích, ale přesto se nezlepšujete tak, jak byste si představovali? Na vině může být například špatná strava nebo nedostatečný pitný režim. Význam sportovní výživy totiž vzrůstá zejména u sportovců, kteří se chtějí neustále zlepšovat a posouvat své limity. Zjistěte, jak na to.

Datum: 25.07.2022
Autor: Redakce
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolucestující

Hledám: spolucestující
12.11.2022
Ráda bys cestovala na těžko a nechceš jet sama? Tak to je i můj případ. Můžeme o tom podiskutovat, vyměnit si…

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole
07.11.2022
Hledám spolucestující na zájezd https://www.adventura.cz/zajezdy/11997-silvestr-na-kole-na-italsko-francouzske…

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko
28.09.2022
Hledám také více lidí (2-3) na cestování autem a na kole většinou horské průsmyky autem do jižní Francie, Andorry,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

286 cyklistů (14 přihlášených)

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022