reklama

Agogs Barack napeti merak

Ahoj, mam Agogs Barack modelovy rok 2014, kdy jeste nemeli displej. Kolo je sikovny, ale nema vubec zadnou indikaci stavu baterie na riditkach. Chtel jsem tam dat ten cinskej klickovej system s voltmetrem, coz by vyresilo dva problemy, ale v servisu Ekolo.cz mi rekli ze je ta baterie delana na mikrospinac, takze to fungovat nebude. Jinak moc ochotny po letech co jsem tam zase volal uz nejsou. Chodil jsem tam od roku 2007 a ted je z toho moloch kde uz se s vama moc nebavi pokud nechcete novy kolo a uz vubec aby se nekdo v vrtal v jejich systemu, coz chapu, ale driv to bylo jiny instalovali mi na kolo Bluetooth modul, displej a dalsi custom uprvavy, ted uz by se na me asi vy...
Kazdpadne zpet k veci na riditkach jsou dve tlacitka mikrospinace, jedno je na boost (driv byl plyn) a druhy zapinaci, jinak vubec nic. Potreboval bych nekde na riditkach merit napeti baterky. Mam modelarskej Wattmetr, kde jsem meril napeti na silovym kabelu mezi baterkou a motorem, ale to neni prakticky potreboval bych neco na riditka, kde do tech spinacu urcite nejde plny napeti z baterky. Poradite je nejaka cesta?
Jeste druhy dotaz, lze nastavit tlacitko boost aby jelo bez slapani tech 25km, obcas me boli koleno a tohle by se hodilo na chvili. Na plynu to driv slo odpojenim nejakeho kabelu v ridici jednotce. Aktualne se chova tak ze bez slapani jede 6km/h a se slapanim 25km, tedy stejne jako to mel driv plyn, ale dava to vetsi proud do baterky.

Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.04.2022
Autor: 542523
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024