reklama
Země: Belgie Belgie

Jarni Belgie 2022/3

Tentokrat jsem vyrazil na kratky jarni pruzkum Belgie:

https://marin7.rajce.idnes.cz/2022_3_Jarni_Belgie/

Trefil jsem se do krasneho pocasi, i kdyz v noci bylo tesne nad nulou. Opet to byl maly a pekny vylet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.04.2022
Autor: Marin7
  • Re: Jarni Belgie 2022/3

         

    Opakuji se, ale opět parádní album.
    Je úžasné, jak ty cesty umíš podat. Člověk má pocit, jako by tam byl.
    Díky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2022
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jarni Belgie 2022/3

           

      Díky Radko, Ty mi fotky vždycky pěkně pochválíš. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jarni Belgie 2022/3

         

    Zajímavě a "komplexně" poňaté album(od každého rožku trošku)- paráda....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2022
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jarni Belgie 2022/3

         

    Terezka nejela? Vždy jsem obdivoval co vydrží:)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2022
    Autor: Kolorádo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jarni Belgie 2022/3

           

      Terezku jsem právě musel odložit, strašně zlobila poslední dobou. :-(

      Už ani ten Narvik o Velikonocích jí nevoněl.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jarni Belgie 2022/3

             

        Tak teď se tomu říká "odložit"?!?
        A to jako na chvíli nebo furt?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2022
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jarni Belgie 2022/3

               

          Tedy že jsem tak smělá...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.04.2022
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Jarni Belgie 2022/3

                 

            Upřímně řečeno jsem z toho odložení dost smutný, ale nelze jinak. Milá Terezka se dala na jogu a nikdy bych nevěřil, že je to takova zhouba. Nejdříve se mnou pokračovala v cestách, jako dříve. Jen byla dost protivná a každou půlhodinu chtěla meditovat. To je dost zvláštní a divné, zvláště uprostřed rašeliniště když padá tma a pod nohama není metr pevne země. Pak se to zhoršilo a nechtěla se mnou mluvit, protože jsem očkovaný. A teď už zblbla úplně a po WA mi vysvětlovala, že Putin to myslí dobře. Pozor tedy na sekty, slabé jedince můžou zničit.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.04.2022
            Autor: Marin7
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jarni Belgie 2022/3

                   

              Njn, občas nikomu není do zpěvu...
              Ale když něco skončí, něco jiného zase začíná :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 12.04.2022
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Jarni Belgie 2022/3

         

    Já jsem ten Gent a Brugy loni jen v rychlosti projel a teď vidím co jsem všechno neviděl, pěkná galerie. Mimochodem v Bruselu jsi zapomněl nějakou tu fotku bezáčů, jsou jich tam mraky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.04.2022
    Autor: Rob144
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jarni Belgie 2022/3

           

      U mě to byl právě jej takový průlet. Nedělám si ambice pochopit Belgii za prodloužený víkend. Jen jsem vstoupil na pár dnů do kouzelného a neznámého světa za zrcadlem a nadechl se jeho vzduchu. A můžu konstatovat, ze voní krásně. Ne pro krásnou architekturu ani zajímavé dějiny, ale pro lidskost a normálnost. Nejvíce mě překvapilo, když mi slečna u okýnka poděkovala, že fotím její krásné vafle.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jarni Belgie 2022/3

             

        Za mě také všechno fajn, akorát ten Brusel mě trochu zklamal, ožralí bezáči v centru, kurvují, pičují (opravdu slove(a)nsky), potom arabská čtvrť je jako když se rázem ocitneš někde v Turecku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2022
        Autor: Rob144
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Belgie na lodi a na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 10 dní
29 500 Kč
plavba na lodi Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024