reklama

Motor TSDZ2 jak rozeznat 500w či 750w

Zdravím tady všechny. Prosím jak poznám u motoru TSDZ2 jestli je 500watt nebo 750watt? Na štítku je jen 48v RPM4000.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.11.2021
Autor: Patas86
  • Re: Motor TSDZ2 jak rozeznat 500w či 750w

Tak si odpovím sám. Prodejce napsal, že musím mrknout uvnitř na štítek na jednotce. Jelikož jsem už motor našrouboval atd.. tak až ho někdy sundám tak mrknu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Chtěl jsem ti poradit totéž, jen jsem nechtěl být poslán někam, rozhodně dál než do háje. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.12.2021
      Autor: vysočina
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

děkuji za info

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.12.2021
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost na občasné rekreační cyklovýlety

dnes
Ahoj, hledám společnost - kamarádku / kamaráda, skupinku, na občasné jednodenní cyklovýlety. Jsem z Prahy, věk 50+…

Hledám: přítelkyni z CL

20.01.2022
48 let, 184/78, svobodný, nikdy zadaný, nedotčený hledá holku 45+ z České Lípy a nejbližšího okolí pro společné…

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (22 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 10.

Kdo nebyl na Háji, nebyl na Ašsku Ašský výběžek je velice zajímavý kout Česka, před mnoha lety jsme jeho…
Peggy | včera

Československo s dětmi - kapitola 9.

Vzpomínky na Stříbro Nedávno jsme koukali na soutěž Kde domov můj. Padla v ní otázka ze západních Čech, už…
Peggy | 18.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 8.

Vlastivěda pro naše dva puberťáky Šumavský samotář Znáte knihu rozhovorů se šumavskými samotáři Raději…
Peggy | 10.01.2022