reklama

Využil někdo "batteryempire.cz" ?

Ahoj,nemáte někdo zkušenost s eshopem "batteryempire.cz"? Vypadá to, že je v Polsku, ale ani Googl mi žádné bližší info neposkytl.
Předem díky za případné informace
Hynek

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.11.2021
Autor: tadyorel
  • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

         

    https://who.is/whois/batteryempire.cz

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2021
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

           

      Arnošte díky, ale tohle mi o důvěryhodnosti eshopu nic neřeklo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.11.2021
      Autor: tadyorel
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

           

      Zkoušela jsem to, taky jsem o nich vůbec nic nenašla, a tak mi nejvíc "redlo" když jsem na jejich stránke zadávala údaje z platební karty... ale do 3 dní dojel kuriér s objednaným adapterem, na notebook sedí bez problémů a notebook konečně fachá :)
      Takže doporučuji :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2022
      Autor: pamusik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

             

        No a? Kdo je prodávající a odkud? Nějaké jejich fakturační údaje ičo dič? Nebo seš taky od nich?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2022
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

               

          Zaregistrovala se dnes :-))
          Je to stejný zoufalec jako Mick123, který to tady doporučoval v červnu...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.07.2022
          Autor: ckp13
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

                 

            To jsem si všiml hned, ale čte to tu kde kdo, tak proto takový dotaz.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.07.2022
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

         

    Heureka tento e-shop nepozná a to je zvláštne.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2021
    Autor: igino
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

           

      Nikdo další nic neví? Nikdo nenakupoval? Ceny mi připadají podezřele nízké.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.11.2021
      Autor: tadyorel
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

           

      Heureka není vyhledávač, tam firma musí chtít být a především vědět, že nějaká Heureka vůbec existuje. Není tam ani Alza.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2023
      Autor: Rob144
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

         

    Hej, tento obchod je skvělý, že mají propagační akce na baterie, teď jsem ušetřil 680 Kč !!
    Doporučuji

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2022
    Autor: Mick123
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

           

      Tak vezmi svý "ušetřených" 680 CZK, přihoď něco navíc a zaplať si tady reklamu na ten "obchod, o kterém ani strejda gůgl nic neví".
      Takovejch vyčůranejch jako ty tady bývá hafo...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.06.2022
      Autor: ckp13
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

         

    zjevně nikoliv :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2022
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Využil někdo "batteryempire.cz" ?

         

    Jo jo nedávno jsem si objednal baterie do vozíku pro důchodce poměrně dlouho jsem váhal jestli to objednat cena byla cca 8tisíc a bohužel patřím k ty skupině, která to riskne a zaplatí předem :D ...... každopádně baterie jsem objednal tyto Green Cell® AGM 12V 55Ah VRLA Battery.......... nikde jinde jsem přesně takovýto nenašel (mimo USA) a upřímně jsem byl nadmíru spokojenej - krásná cena, a k mýmu údivu baterie přišli nabité :D a po testovacích jízdách musím uznat že kapacita baterií je naprosto v cajku za mě 10z10 ikdyž jsem si chvíli říkal jestli jsem to opět nepo.... a nespláchl 8k někam do polska

    Snad recenze pomůže
    Buďte s pozdravem
    O. Kricnar

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2023
    Autor: kricnar1
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024