reklama

Nejlepší vtip 48

pokračování...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.08.2021
Autor: DAVID7001
  • Re: Nejlepší vtip 48

Srpen je měsíc sklizně a zahradních prací,tak něco pro lepší náladu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: DAVID7001
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kantorek nikdy nezklame :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

svatba jako řemen https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aXo3VoD...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: miro5
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jen přemýšlím, jestli je potřeba zamykání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2021
    Autor: Pocestný
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2021
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Doufám že měl ty spreje tlakovaný alespoň Cyklonem B :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.09.2021
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jako živá! Neumim si představit jak to rozměřuje a jak se po každým "tahu" slaní podívat zdálky, jak to vyšlo ... a pak zas nahoru na další tah :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: PepikW

Není už Gretka náhodou plnoletá? Že by už mohla kandidovat a něco sama řídit a někam směřovat?
      Ne, není. Mrkla jsem na její facebook. Furt je "kid" a furt dělá "school striky":-))
      School strike week 158. Kdo z vás to má?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Na druhou stranu. Moc mě to nepřekvapuje. Často se setkavám s tím, že někteří mladí ve věku kdy my jsme zakládali rodiny jsou stale jen velkými dětmi. Ovšem vlastně nevím zda-li jim to mam mít za zlé nebo závidět.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.09.2021
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

"Víš, děvenko, já v tvym věku...už jsem dávno pracovala!"

"Já vim, babičko...já v tvym věku...ještě furt pracovat budu!"

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Radler
          Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Je to tak, za přechozích časů by moje žena byla už v důchodu. Zase, co bych si počal se starou důchodkyní. :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jj, také už bych byla 2 roky v důchodu...
              A moc dobře vím, co bych si s tím "důchodcovským volnem" počala...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Já se třemi dětmi už tři a půl :-) O to volno by mi tak nešlo, ani teď si nemyslím, že úderem penzijního věku zůstanu doma. Ale to, že by mi běžel důchod, tomu bych se fakt nebránila :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: Ifča

Tak to já jsem zatím nastavená, že úderem důchodu dodělám kvartál a půjdu se důchodcovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Když mě s úderem důchodu doběhne hypotéka na rekonstrukci mého "nastarákolenového" domku a to dost věcí ještě zůstalo pro nedostatek peněz nedodělaných. Potřebuju ještě tak tři roky souběhu plné hypotékou nezatížené mzdy a k tomu důchodu, dřív si to asi nemůžu dovolit. A je fakt, že vlastně ani tak úplně nechci. Pár týdnů by jistě bylo skvělých, ale co bych pak dělala?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Autor: Ifča
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Myslela jsem to spíš tak, že tyhle rádoby dětské stávky ala "school kids stike", kdy nemusím nic vysvětlovat a mohu jet na vlně emocí inspirovaných Grétou, s dospíváním jaksi již pomalu ztrácí ten dětský "pel".
          Jak dlouho to jde udržet na téhle vlně, než lidé jako Gréta vstoupí do politiky a převezmou odpovědnost a budou se prát s opozicí a nebudou už jen dětsky brečet a psychologicky vydírat?
          Do dvaceti? Do třiceti? Do osmdesáti?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Paulaner Weiss "čepovaný" z flašky do skla Arcobräu ve vietnamském bufáči v Deggendorfu u Dunaje. I když tady budou generace, nepochopí tradici.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2021
    Autor: Rob144

Furt lepší blbě natočený pivo od Vietnamce než zrušený bufet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když je lahvové pivo, tak bývá dobrým zvykem, že zákazník když chce tak dostane sklenici a lahev ať si najele sám. Jednak to dotyčný samozřejmě udělá líp a těžko bude pak mít blbý kecy, že mu špatně načepovali.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

r

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2021
    Autor: rasl
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

„Katzi, kdy jste začal pracovat v této firmě?“
    „Když mi pohrozili, že mě propustí.“

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2021

r

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2021
    Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

"Pane doktore, je nutné očkovat každé dítě?“ ptala se paní Roubíčková doktora Kohna.
    „Určitě ne. Pouze to, které si chcete nechat.„

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2021
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Je zajímavé jak málo simulantů potkáte u zubaře...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2021
      Autor: cibi
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2021
    Autor: Sodoma

To provádí Michalek denně, jen ho ještě nechytili.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.09.2021
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

:-/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 22:24
    Autor: Pocestný

r

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: dnes v 10:26
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy

dnes
Ahoj, hledám tu cyklistku na vyjížďky z Prahy do okolí a třeba i dál, na pohodu, nejlépe víkendy či po práci

Hledám: Parťák na cyklovyjížďky

Hledám: Parťák na cyklovyjížďky
17.09.2021
Najdu tady prima parťáka na cyklovyjížďky z Prahy 55+, který také jezdí sám a nebaví ho to. Uvítám Prahu 9, 10

Hledám: Parťáka, nebo parťačku 55+

14.09.2021
Na občas i delší vyjížďky, bych ráda našla společnost...Je to reálné? Blanka
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

455 cyklistů (25 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021