reklama

Duse na elektrokolo

Zdravim.
Vcera me poprvi stala divna zavada s dusi, ze vzduch sel s dusi ne pres gumu (v gume mam mleko), ne pres konec ventilku (ten jsem vyskousel vyumenit), ale asi pres plastovou cast ventilku.

Takze ted chci vyskouset novy druh dusi, viz obrazek.
Par krat jsem videl reklamu o prodeje v CR, ale zapomel ji ulozit.
Prosim, dejte vedet, kdo to prodava a jak se jmenuje tenhle druh dusi.

Proc to chci - zalepit pichlou dusi na mem kole trva 10 minut, ale vymenit dusi je to velmi obtizne, kolem 30 minut:(
A na silnice ja to urcite delat nechci, takze beznou nahradni duse na zlutem kole ani nemam.
Dekuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.08.2021
  • Re: Duse na elektrokolo

         

    všechny kola i silničky jsem předělal na bezduše , kromě cx tam vozim tufo galusky32mm (tmel + trn v kapse)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2021
    Autor: venca73
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Duse na elektrokolo

           

      Dekuji za radu:)
      A jak vam to predelani na bezduse pomuze kdyz poskodi ventilek?

      Naposled kdyz jsem jezdil se Starkami, na zeleznicnim prejezdu kluci meli az 2 defekty.
      Ten kdo mel dusi za 5 minut vymenil duse a jel s nami dale.
      Ten kdo mel bezdusi 10 minut to opravoval - ale to nefungovalo, takze pomalu jel domu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2021
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Duse na elektrokolo

         

    Takze jsem neco jiz nasel:
    https://www.kupkolo.cz/26-duse-pro-elektrokola...
    Klicove slovo: otevrena nebo linearni duse.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Duse na elektrokolo

           

      To klíčové slovo je Gaadi. Před časem mě to zaujalo a tak sem o tom něco zjišťoval.

      A objevovaly se tři typy zkušeností
      1. V pohodě.
      2. Místo kde se ty konce setkávají je při jízdě cítit
      3. Brzo to začne utíkat na těch koncích, buď to není dobře zakončené nebo se ty konce o sebe rychle prošoupou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2021
      Autor: xtonda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Duse na elektrokolo

             

        Už se o tom dříve debatilo a co jsem tak pochytil zkušenosti - nouzovka, co nejdřív vyměnit za normální. Něco jako dojezdovka v autě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2021
        Autor: ronda
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Duse na elektrokolo

               

          Asi tak, jezdit s normální duší, při defektu, kdy nedokážu opravit bez demontáže kola tu duši vyndat a vrazit Gaadi a doma pořádně opravit a opět dát normální duši.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2021
          Autor: xtonda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Duse na elektrokolo

             

        Také dost dobře nemohu vymontovat zadní kolo,protože motor v něm nemá rozpojitelnou kabeláž a musel bych rozevřít příchytky na vidlici,odkrytovat řídící jednotku a opojit kabel až u ní. Navíc mám ještě na každé straně zadního kola vedle motoru PAS senzory a na zadní ose přišroubovaný stojan. Běžné vyzutí a zalepení provedu bez demontáže kola nastojato. Když musím vyndat duši,tak mi nezbývá,než kolo obrátit na sedlo a řídítka,zadní kolo,které už si předem vyzuji,jen povytáhnu z vidlice,vzniklou mezerou vyměním duši a kolo vrátím zpět. Tu dělenou duši bych za výhru nepovažoval.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2021
        Autor: DAVID7001
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Duse na elektrokolo

           

      No, nápad zajímavej, ale asi fakt jen pro velmi specifické a úzké využití.
      Až se vlastně divim, že to prorazilo až do výroby...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2021
      Autor: Sodoma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Duse na elektrokolo

         

    koupil jsem podobné (jinak udělaný spoj) v Tescu, protože nic jiné neměli.
    citlivé na namontování, na 3 pokus po důkladnén natlakování použitelné předtím drncalo. mám doteď na poličce, pokud chceš pošlu...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2021
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Duse na elektrokolo

         

    Dekuji vsem za rady.
    Za zadnim kole mam kolem 100kg zatez, takze urcite nechci mit problemy. Asi nic jineho nezustava, jen jak obvykle sundat kolo a vymenit dusi:(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Duse na elektrokolo

         

    Já vozím sjezdové gumy a sjezdové duše :-) 5000km bez defektu a to lítám převážně v lese už se ani ostružiní nebojím :-D.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2021
    Autor: Zenddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024