reklama
Země: Německo Německo

Z Berlina vlakem

Chtěla bych si koupit jízdenky z Berlina do Štětína. Rezervaci pro kola mi to nenabízí, dle všeho lze rezervovat až na pokladně. Máte s tím někdo zkušenost? Bývají místa ve vlaku volná, stačí si koupit lístek na kolo až ten den? Moc děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.07.2021
Autor: Jezcice
  • Re: Z Berlina vlakem

         

    Nevím, jak chceš jet do Berlína, ale dnes jsem narazit na tohle upozornění:
    Vlaky BERLINER EC 170 a EC 178 ode dneška nejméně do 12.8. v úseku Děčín - Drážďany nejedou. Z Ústí n. L. do Drážďan bude zavedena náhradní autobusová doprava. Týká se to i EC 171 a EC 175 z Berlína do Prahy. Ostatní vlaky EC budou zpožděny o 5 až 15 minut.
    Omezení se dotkne i regionální linky z Děčína do Rumburka přes Bad Schandau. Všechny vlaky v úseku Rumburk – Sebnitz – Bad Schandau a zpět nahrazeny autobusem, část vlaků mezi Děčínem a Bad Schandau bude také nahrazena autobusy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2021
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Berlina vlakem

         

    Není jasné jestli regionální dopravou nebo EC/IC. V regionální bývá ve všední den volno, místa na kola je hodně, o víkendu plno. Jak je to s dálkovou dopravou nevím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2021
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Chiemsee na kole

 (CK Frčíme)
20.05.2026, 5 dní
13 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorsko a Tyrolsko na kole

 (CK Mamut tour)
10.06.2026, 5 dní
15 590 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy na kole

 (CK Mamut tour)
19.06.2026, 5 dní
14 700 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cykloexpedice 2026: Polsko – Alpy – Split

Hledám: Cykloexpedice 2026: Polsko – Alpy – Split
26.12.2025
Na začátku června 2026 vyrážím na svou další epickou výpravu do Alp. Pokud vše půjde podle plánu, bude to již…

Hledám: Muže 44-53 let, klasické MTB na cross-country

Hledám: Muže 44-53 let, klasické MTB na cross-country
22.12.2025
Vánoční dárek: poptávám středně aktivního muže k ježdění krajinou 1-2x týdně. Kompatibilní kolo pouze MTB 26/27,5"…

Hledám: Kamarádku na celoroční vyjížďky a kulturu.

Hledám: Kamarádku na celoroční vyjížďky a kulturu.
09.10.2025
Ahoj, jezdím celoročně silnice / gravel. Mám rád památky, kulturu, literaturu, rád zajdu do kina....
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

270 cyklistů (6 přihlášených)

Srpnové toulání 2024

Neměl jsem v plánu psát nějaký další blog, ale objevil se tady blog od Quatsch a tu mám spojenou s Černou…
petrp | 27.11.2025

Cyklocestování 2025

Myslela jsem, že s blogy končím. Žádná velká expedice se nekonala a na nakole je velká konkurence, stačí…
Quatsch | 19.11.2025

Slovinsko na kole - 5. část - Závěr

Sjezd z hor (Zgornje Jezersko) zpět do údolí k řece Sávě byl přesně takový ten táhlý a nekonečně dlouhý sjezd…
Peggy | 18.11.2025