reklama

zajimavy displej pro Bafangy rady BBS - EggRider

Ahoj, uz vic jak pul roku pouzivam "chytry displej" pro stredovy Bafang, konkretne pro dodatecne montovatelnou radu BBS. Displej je pomerne maly ale ma konfigurovatelne zobrazeni. Hlavni vyhoda je moznost pres aplikaci podrobne logovat projete jizdy vc. grafu. Je mozny i export do souboru csv a nasledne mozno pridat do videa jako dodatecnou vstvu.Dalsi velka vyhoda je pro me moznost plnhodnotne nastavovat kontroler, bez nutnosti pripojeni specialniho kabelu. Je mozne si i v ramci nastaveni vytvorit i vice nastaveni napriklad road a offroad, kde jde min oddelene veskere parametry vc. maximalni rychlosti dopomoci. Profily pak lze pres displej prepinat. Tak jen takove osobni doporuceni za me skvela vec. Na displej chodi casto aktualizace a pribyvaji nove funkce. Prikladam vytvorene video s prekrynou vstvou (overlay) z dat ktere generuje aplikace EggRideru.
https://www.youtube.com/watch?v=pVVut_ZMP1E

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.07.2021
Autor: 542523
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: muže cyklistu

01.08.2021
Žena hledá muže cyklistu 50 plus z východních Čech.Těším se na tvůj mail.

Hledám: cyklistku / cykloparťačku - Středočeský kraj

01.08.2021
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné cyklo-projížďky, nejraději po cyklostezkách a silnicích…

Hledám: Cyklistu na společné vyjížďky

Hledám: Cyklistu na společné vyjížďky
31.07.2021
Nejlépe aktivního a sportovního milého důchodce :) nejen na kolo,ale i pro život.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

274 cyklistů (18 přihlášených)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021