reklama

osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

Ahoj, dotaz pro znalce. mam vyhlidnuty tento set svetel na stredak BBS02 od Bafangu. Prijde mi divne ze by tim hlavnim kabelovym svazkem slo napeti pro napajeni predniho pomerne vykoneho svetla. Dale kit obsahuje funkci brzdoveho svetla a blinkru. Muze toto vubec fungovat? Brzdove svetlo by melo fungovat po zmacknuti brzdy, mam namontovany senzor brzdy na pacce hydrauliky. Aktualne mam instalovany jenodusi set, ktery napajim XT 60 rozdvojkou od baterie, vse funguje dobre, ale neni tu funkce blinkru a brzdoveho svetla. Diky za pripadne rady.

https://www.aliexpress.com/item...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.07.2021
Autor: 542523
  • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

         

    Pak jsem jeste nasel tento adapter co se napojuje na 6V vystup na svetla a ten prijde ze k tomu aby to vsechno fungovalo je treba, ale mozna se pletu.
    https://www.aliexpress.com/item...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2021
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

         

    Nechci ti kazit nadšení, ale u kola nikdo blinkry a brzdové světlo nečeká, takže na něj ani nebude reagovat. Odbočení je třeba ukazovat rázně a včas rukou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

           

      Souhlasím, ale nedávno jsem si pořídil zadní světlo PRO-T Plus, protože se mi líbilo nabíjení přes USB. Zjistil jsem, že obsahuje citlivé brzdové světlo STOP posléze, rozsvítí se úžasně. Kromě svícení a blikání má i režim dle venkovního osvětlení, takže ve dne nesvítí. Ve skupině (i ve dvou) mi to přijde přínosné. Motat se někde s auty taky. Problém je výdrž, při delších nočních vyjížďkách, kdy se trvale svítí, blikání je velmi rušivé. Rámovou baterku R9 48V/24Ah (pro motor BBS02 750W) používám jen na napájení motoru a wattmetru. Na přední silnější světlo mám přídavný akumulátor, i když bych mohl vyvést z hlavní baterie. Kapacity není nikdy dost kvůli převýšení, rychlosti a chladu. Toť můj názor.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2021
      Autor: petrbrdypb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

             

        A k čemu to slouží, když na to nikdo nereaguje? Pak je takové blikání jen pro okrasu a potěšení majitele.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2021
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

344 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024