reklama

osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

Ahoj, dotaz pro znalce. mam vyhlidnuty tento set svetel na stredak BBS02 od Bafangu. Prijde mi divne ze by tim hlavnim kabelovym svazkem slo napeti pro napajeni predniho pomerne vykoneho svetla. Dale kit obsahuje funkci brzdoveho svetla a blinkru. Muze toto vubec fungovat? Brzdove svetlo by melo fungovat po zmacknuti brzdy, mam namontovany senzor brzdy na pacce hydrauliky. Aktualne mam instalovany jenodusi set, ktery napajim XT 60 rozdvojkou od baterie, vse funguje dobre, ale neni tu funkce blinkru a brzdoveho svetla. Diky za pripadne rady.

https://www.aliexpress.com/item...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.07.2021
Autor: 542523
  • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

Pak jsem jeste nasel tento adapter co se napojuje na 6V vystup na svetla a ten prijde ze k tomu aby to vsechno fungovalo je treba, ale mozna se pletu.
    https://www.aliexpress.com/item...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2021
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

Nechci ti kazit nadšení, ale u kola nikdo blinkry a brzdové světlo nečeká, takže na něj ani nebude reagovat. Odbočení je třeba ukazovat rázně a včas rukou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu na kolo.

dnes
Najdu zde ženu na kolo a na lyže?

Hledám: muže cyklistu

01.08.2021
Žena hledá muže cyklistu 50 plus z východních Čech.Těším se na tvůj mail.

Hledám: cyklistku / cykloparťačku - Středočeský kraj

01.08.2021
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné cyklo-projížďky, nejraději po cyklostezkách a silnicích…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (13 přihlášených)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021