reklama

baterie typ Li-Ion 21700

Ahoj, zavzuju prechod na stredak Bafang BBSHD 48V a potrebuju k nemu akumlator, aktualne mam 36V z clanku Samsung 35E. Bral jsem to tak ze cinsky baterie jsou prodouve mekci a maji mensi dojezd a zivotnost. Jak je to s typem 21700? Na Ali a spol. jdou sehnat v postate vsak jen ciny ne znackovy. Vychazeji kapacitne k velikosti a vaze trosku lip nez klasicky mensi clanky 18650. Pripadne nevite o akumlatoru ktery by byl ze znacovych 21700
na Ali apod? V cechach kupovat nechci je to tu drahy a 36V 21Ah z Ali me nezklamala. Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.06.2021
Autor: 542523
  • Re: baterie typ Li-Ion 21700

         

    edit: Chci uz hotovy akumlator, ne si stavet z clanku sam.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2021
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: baterie typ Li-Ion 21700

           

      Ono na netu (Alík) je spousta různých LiOn LiPol LiFe článkú i bateriií. Ne ovšem každý chce podstoupit martirium se zasíláním z Číny a domácí nabídka je zatím mizivá. Na pružnost Čínanů naši obchodníci zdaleka nemají....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2021
      Autor: zanyn
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: baterie typ Li-Ion 21700

         

    Pred dvoma troma mesiacmi som tu zverejnil test vzoriek Liion niek.
    Teraz si idem robiť akupak práve z 21700. Zatiaľ mi došlo 40 kusov. Všetky som otestoval. Všetky majú okolo 4500mAh. Dobjednal som si ďalších 10 kusov (bude 5X10), ale už vyše dvoch mesiacov čakám a nechodia.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2021
    Autor: IvoPivo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: baterie typ Li-Ion 21700

           

      Mně to nedalo a na konci května jsem objednal na Aliexpressu baterku 36v 4x10 i s nabíječkou za 650Kč, protože to tehdy Číňanům nějak uniklo a bylo to s poštovným zdarma. Vzápětí svůj omyl napravili a baterku už nabízeli s poštovným 330Kč. Mně ji ovšem podle sledování zásilek 17 Track poslali. Dopravuje ji holandská pošta,tak doufám,že to nějak obejde to clo a DPH. Zatím byl ve sledování zásilek vidět každých 5 dnů nějaký posun,až do 28.června,od kdy to píše,že zásilka dorazila do cíle,čili se dostala do rukou české pošty. Od té doby se neděje nic...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2021
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: baterie typ Li-Ion 21700

             

        Aj mne to vychádza tak, že z Číny to dôjde za pár dní a potom to mesiac stojí na Slovenskej Colnici, alebo Pošte.
        Neviem prečo naši úradníci sú taký ZHNILÝ / LENIVÝ a prečo zásielky tak zdržujú

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2021
        Autor: IvoPivo
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: baterie typ Li-Ion 21700

               

          Lebo sú to úradníci...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2021
          Autor: Lubo990
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: baterie typ Li-Ion 21700

               

          Ten můj balík putoval jako jakási neurčitá neoznačená zásilka někam do skladu Post NL,tam byl teprve označen holandským sledovacím číslem,takže je tady pořád naděje,že do ČR přicestoval jako zásilka z EU,takže by se to mohlo obejít bez dalších poplatků. V aliexpress sledování balíků to ale od začátku do teď píše,že údaje o zásilce nejsou dostupné. Od konce května se každých 5 dnů pohnul,teď už 13 dnů leží v cíli,takže v ČR.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2021
          Autor: DAVID7001
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024